reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

Ja 34 tygodnie i 10 kg na plusie. Jeszcze 1 kg i będzie 60 kg na wadze :crazy: muszę się troszkę pilnować, chociaż aż tak się nie objadam, staram się zdrowo odżywiać.
 
reklama
No i wlazłam dzisiaj na tę nieszczęsną wagę, "jedyne" 82 kg :baffled:, co nie przeszkadza mi w ogóle w pożeraniu wielkich lodów z bitą śmietaną:no::no::no:. Potem zrzucę...
 
Juana, lody to PODSTAWA:tak: ahhhh u mnie 35 tc. +13 kg uważam, że nie jest źle, ważny jest optymizm, przecież jak będziemy karmić, bynajmniej ja to ilu rzeczy wtedy nie będę mogła jeść ze zwzględu na niunię:sorry2::-):-)
 
Dziewczyny, to wy szczuplutkie jesteście! U mnie ok. 20 kg na +, 35 t.c., nawet na wage nie wchodzę, ale 80 przekroczone...
a Kathy to w ogóle jakaś drobina jesteś!
Pocieszam się jedynie, że ja duża baba jestem, 171 cm...

A ja 160 cm w kapeluszu:-D:-D:-Dtakże niska jak walizka no i byłam nawet szczupła ha! a teraz 12 kg w przud:happy:;-):sorry2:
 
Melduję, że po wczorajszym ważeniu u lekarza mam 84,5 kg!!! Jestem tu chyba najcięższa! Niestety nie pociesza mnie fakt późniejszego karmienia i wielu ograniczeń, bo po pierwszym porodzie wcale szybko nie leciałam z wagi... Może teraz przy dwójce dzieci bedzie lepiej?
 
Juana mysle,ze przy dwojce chyab sie szybcije traci na wadze bo jedno bedziesz karmic a za drugim pewnie biegac wiec wiecej bedziesz spalac.

A jam oge wreszcie napisac o kilogramach na minusie.Jestem bardozo zaskoczona tym ze juz sie dopinam w spodniach o rozmiar wiekszych niz przed ciaza.Zostalo jeszcze 6.5 kg do zrzucenia.
 
reklama
Do góry