reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
36 tydzien, mam kolo 17 kilo na + czego wogole nie widac,tylko brzuszek mi urosl,nic nie puchne ,z tylu nie widac ze jestem w ciazy.....obwob brzucha na wysoksci pepka 119
 
12 kg na + w 36 tyg.myslę,że już dużo nie przytyje do końca....
A w pasie największy obwód to 96 cm!Może dojdzie do 100!!!:szok:

Waga wyjsciowa 46kg a teraz jest 58kg!!!Oby 60 kg nie przekroczyć!
 
Dziewczyny, to wy szczuplutkie jesteście! U mnie ok. 20 kg na +, 35 t.c., nawet na wage nie wchodzę, ale 80 przekroczone...
a Kathy to w ogóle jakaś drobina jesteś!
Pocieszam się jedynie, że ja duża baba jestem, 171 cm...
 
Ja wtamtym tygodniu (35) 13kg na plusie teraz pewnie z 14 bo smak mam okropny :zawstydzona/y:ale moj mąz mowi ze oszukuje troche bo licze od pierwszego ważenia a jeszcze mi sie przytylo w przygotowaniach przedciażowych jakies 3-4 kilo wiec niedlugo pewnie sumujac do 20 pewnie dobije:no:
 
No to ja w 35 tyg. mam juz prawie 14 na +... efekty ostatnich dni obzarstwa... az sie boje co bedzie dalej, a marzylo mi sie skonczyc na gora +12...:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry