reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wraca okres po odstawieniu piersi?

witajcie
ja mialam 1 @ po 7 miesiacach, karmilam rowne 5:) a plusem w tej całej sytuacji jest to ze wogole nie czułam ze mam okres a przed ciaza- to było najgorsze 7 dni w miesiacu. Mam nadzieje ,że tak pozostanie!
 
reklama
witajcie dziewczyny,ja jestem ponad 5 miesiecy po porodzie,nie karmie juz 3 tygodnie i nadal nie mam okresu...trz zaczełam sie zastanawiac czy wszystko jest ok,ale widze ze wiekszosc z nas ma ten sam problem.Pozostaje nam tylko cierpliwie czekac...
 
ogólnie nie ma powedziane, ze jak sie karmi to @ sie nie bedzie mialo. Wiele moich koleżanek mialo juz @ a karmią nadal piersią :)
 
Ja karmię piersią cały czas tyle że ok 4m-ce to praktyczne tylko w nocy, w dzień sporadycznie. Maja kończy 8-go 11m-cy, a ja wczoraj dostałam pierwszy okres.
1 dzień to ciemne brudzenie, a od 2-go to dosłownie krwotok, że strach gdziekolwiek wyjść (1 podpaska na godz.:wściekła/y::szok:). Tak miałam w poprzednich razach i teraz też :(
 
ja pierwszy okres dostalam po 8 m-cach po porodzie jak wracalam do pracy a corke karmilam do 2 roku zycia i miala dosc nieregularne okresy co 2 lub 3 miesiace i zazwyczaj trwal max 4 dni.
 
U mnie bardzo szybko, niecałe 3 miesiące po porodzie, okres wygląda identycznie jak przed porodem, także to chyba zależy od kobiety...
 
ja dostałam po 10 miesiacach jak zredukowałam karmienie piersią tylko do karmienia przed spaniem i nad ranem, okres powrocił normalny i narazie jest co ok 26 dni
 
reklama
Do góry