reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

ja płeć mojego dzidziusia poznałam na usg połówkowym - w 21 tygodniu ciąży :-D i chociaż to jeszcze nie jest pewne, to czuję, że jednak będzie to dziewczynka - tym bardziej, że mała pokazała nam się w rozkroku i nic nie można było tam znaleźć :-)
 
reklama
Umówiłam się z ginem, że na kolejnej wizycie powiem mu jaką płeć widział ostatnio dopiero po tym jak sam wypatrzy i powie. W 20 tygodniu potwierdził nam że będzie to dziewczynka. A jak by się pomylił to też nic się nie stanie :-)
 
Hej dziewczyny co to taka cisza na poscie?? Ja jestem w 12 tyg. ciazy za tydzien ide znowu na usg teraz maluch zle sie ulozyl i nie bylo widac(zn. dzisiaj :) ) dobrze kregosłupa i nie mogl go ginio zbadac :( ale mam nadzieje ze wszystko jest ok wiec za tydzien bedzie 13 tydz. zapytam czy juz mzoe cos widac :) przy pierwszej ciazy czulam ze urodze dziewczynke i tak tez sie stalo teraz cos czuje ze bedzie chlopak ciekawe czy sie potwierdzi moje przeczucie :) pozdrawiam
 
ja jestem w 13 tygodniu i nie wiadomo jeszcze choc..cos miedzy nogami widac...
bede za 4 tygodnie i już gin poiwedziała że spróbujemy okreslic co to może być :)
 
u mnie nadal nic nie widac ... kolejna wizyte mam dopiero na 29 listopada troche późno :( ale mam nadzieje ze juz w tedy zobacze co maleństwo ukrywa :) Pozdrawiam
 
Witam!:-)
Ja byłam w 11 tygodniu 2 dniu na USG, lekarz ma najnowszy sprzęt, dzidziusia było dokładnie widać ale jak zapytałam o płeć tylko się zaśmiał i powiedział, że jeszcze zdecydowanie za wcześnie :-( następne usg 27 listopada, wtedy będziemy wypatrywać;-)
W poprzedniej ciąży chodziłam na kasę chorych, sprzęt chyba lipny, bo lekarka powiedziała że nie poda mi płci bo nie jest pewna i nie będzie mnie nastawiać. miałam usg robione co wizytę ale płci nie poznałam do porodu - to bardzo irytujące, zwłaszcza gdy każdy, nawet lekarze w szpitalu przed porodem , pytają się jaka płeć maleństwa:angry:
 
Ja dowiedziałam się na USG połówkowym, że to dziewczynka, ale pani doktor powiedziała, że pewniejsze jest to późniejsze USG tzn koło 30 tyg. I ono potwierdziło, że dziewczynka mi rośnie w brzuszku.:-)
 
sheepy rzeczywiście dziwne że do końca nie poznałaś płci dziecka może sprzęt nie był lipny tylko pani doktor?? :) Co innego jak dzidzia nie chce pokazać albo za wcześnie ejst ale żeby do końca .... Ja czekam na kolejne USG może będzie wydać ... w sumie i tak najważniejsze żeby zdrowe maleństwo było to się liczy najbardziej a poznanie płci dziecka to w dzisiejszych czasach miłe udogodnienie chociaż nie konieczne .... Pozdrawiam
 
reklama
Dziś idę na USG...jestem w 13 tyg. i bardzo chciałabym juz wiedzieć...moje wewnętrze przekonanie mówi,że to dziewczynka...Mam już syncia (5,5 roczku) i tak bardzo chciałabym mieć malutką Adusię....czy to możliwe,żeby tak wcześnie się dowiedzieć???Jakoś nie chce mi się wierzyć :/
 
Do góry