reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poczujemy ruchy Maluszka ???

agao, twój maluszek się rusza, tylko ty nie zawsze to odczuwasz.
i masz prawo nie odczuwać!!! dzidzio jest jeszcze małe i wcale nie musi cie okładać... ;)

spokojnie.
 
reklama
Ja chyba dzis poczulam jakies motylki w brzuszku w sumie bardziej wygladalo to na klucie jak myslicie to ruchy jakies??
Juz bym chciala zeby mnie kopalo nie moge sie doczekac ;D
 
agao a moj tez nie bryka caly czas jak zacznie to pare razy stuknie i cisza wlasnie przed chwila pobuszowal minutke ,moj wieczorkiem spi bo puka mnie zazwyczaj rano albo po poludniu i to tez tylko pare razy,nie sa to mocne kopniaczki ale brzusio sie rusza ;D
 
jednak zadzwoniłam do mojego lekarza no i ten jakiś był przerażony przez telefon i kazał mi natychmiast przyjechać, zadzwoniłam zrykiem do męża a on stwierdził że przesadzam a on ma turniej (ważniejszy turniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) no i wsiadłam w wóz i pojechałam, lekarz miał doość wystraszona minę dopóki nie przyłożył głowicy do brzucha serducho wali(ufff) a dzidzi kopał mnie w przeciwną stronkę tzn nie w stronę powłok brzusznych tylko w głąb flaków walił i dlatego ulżyło mi i lekarzowi też jesczze mi opowiedziąl mi mrożącą krew w żyłach historię że mimo że z mamą dobrze to nieraz płody obumierają bez względu na wszystko :( :( :( :(
ale u mojego dobrze mam nadzieje że tak dalej teraz idę spokojnie zjeść, a dzidzi lekko podryguje ale nadal chyba w tamtą stronkę

lekarz stwierdził że mam dzwoinić nawet z pierdołami i jak tylko coś mi nie tak się wydaje to mam dzwonić - pocieszyło mnie to ale modlę się żeby dzizdzia szalała jak zwykle bo wtedy psycho lepsze ;)
 
reklama
Do góry