reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

Może być blada... Moja druga co prawda była 2x mocniejsza niż ta testowa ;-). Testowa właśnie była ledwo widoczna.
Dla pewności zrób jeszcze jeden, możesz innej firmy kupić, niektóre są mniej inne bardziej czułe.
 
reklama
Test mi wyszedł dziwny miałam 2 kreseczki ale ta druga była bardzo jasna wiec nie wiem

może być narazie mała ilość bHCG w moczu. - ale tak czy inaczej GRATULACJE :tak:

Dobrze by było, żebyś zrobiła badanie krwi z oznaczeniem bHCG :tak:
na USG jeszcze może nie być widoczna dzidzia ale lekarza warto odwiedzić bo pewnie macica już Ci się zaczęła rozpulchniać i buduje się domek dla fasolki:)

Ale fajnie - nowa mama!
 
Ja robiłam test ciążowy 4 dni przed spodziewaną miesiączką i wyszły mi dwie kreseczki jednak ta druga była bardzo blada, ale była, po 2 dniach powtórzyłam i była już zdecydowanie ciemniejsza.
Myślę że jeśli wyjdzie ta druga kreska to nieważne czy jest jasna czy ciemna, jeśli wyjdzie to oznacza ciążę.
 
Ja robiłam test Quick Vue. Pisze, ze ce****e się dużą czułością;-).
Jak dawno temu robiłam test to ta druga kreska się w ogóle nie pojawiła, tzn widać było fakturę na skutek nawilżenia, ale koloru nie było zdecydowanie po minucie.
Wy też trzymacie swoje testy??;-) dla potomnych..... Nasze dzieci w przyszłości to będą mieli podręczne USG- taka będzie technika :-D



LUDZIE!!!! NIE WYTRZYMAM... Edytuję i edytuję i nie mogę dojść czemu cały czas mi gwiazdkuje słowo cechować w 2os. lp.............. teraz już wiem- no, jakie słowo się tworzy w środku?? Paranoja...
 
Ostatnia edycja:
dobra, dla mnie to jest elektromechanika kwantowa :-)
co ma być to będzie - a napewno jest:tak:

Olcia - jasne, że mam test :)
ce****e mnie dbałość o tego typu pamiątki buhahahahahhahaha
 
Ostatnia edycja:
A z innym też tak działa? Sprawdźmy... *****
Działa!!!!!!!!!!!!!! HA haha przepraszam najmocniej za Offtop, ale technika i permanentna inwigilacja mnie pochlonęła bez reszty
 
Olcia bo bana dostaniesz za te eksperymenty:-) A co do testu to jak robiłam z moczu to nawet 2 tygg po spodziewanej miesiączce wychodził mi negatywny. Jednak test z krwi jest wiarygodny i on potwierdził ciążę. Teraz więc odrazu popiegłam na Betę z krwi i wszystko było jasne.
 
reklama
Do góry