reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

aestima wózek super :biggrin2:

katamisz ty to masz oko do zakupów w lumpkach-super, ja to jeszcze nic nie upolowałam...
agatka ładny wybór i ciuszki też super :biggrin2:
misialina masz bardzo ładna sypialnię a ubranka śliczne :biggrin2:
zołza gratuluję zakupu poscieli :biggrin2:
mysia
ładne rzeczy zawsze to coś :biggrin2:
forever w Czestochowie produkują Tako:biggrin2: a ty poszalałaś z tymi zakupami :biggrin2:
luksja śliczne rzeczy i cena też super:biggrin2: a co do kombinezonu to przecież już pazdziernik i listopad są czasem bardzo zimne wiec moim zdaniem wykorzystasz na pewno
dubeltówka ekstra jak się nazywa ta firma? mój brat chce jako przyszły chrzestny takie kupić wiec sie interesuję firmami?
Ivona urocze :biggrin2:
agatka super też bym kupiła jakbym nie miała
 
reklama
ja wezmę dwa.

Na pewno beżowy... i teraz się zastanawiam czy pomarańczy czy brąz?

No właśnie cena mnie zszokowała... dlatego napisałam do Was.
Ale biorę na pewno!
 
pomarańczowy:tak:
beżowy będziesz miała elegancki a pomarańczowy na wesoło:)

Właśnie zamówiłam słonika- to będzie trzeci kocyk:))
 
Ostatnia edycja:
zołza, mi wyskoczyło, że do zapłaty 13 zł- więc rzeczywiście 7 za kocyk+ przesyłka. A jeśli nawet to pomyłka - jego strata:))

A Ty które wybierzesz?
 
reklama
Do góry