reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy doszło do zapłodnienia?

reklama
A gdzie mieszkasz? Badanie USG w 11-14tc jest jednym z trzech najważniejszych USG w ciąży. Lekarz Cię na nie nie skierował?
 
W takim wypadku uznałabym za przewidywany termin porodu z 8t5d jako najbardziej prawdopodobny.

Pamiętaj, że i tak urodzisz wtedy kiedy dziecko zechce. Ono nie zna ani daty Twojej OM, ani pomiarów z USG. W zasadzie termin porodu obejmuje jakieś 5 tygodni - i to takiej donoszonej ciąży 🤷‍♀️
 
takiego życia seksualnego się nie dorobiłam pisząc, ze mogę mieć dwoch mężczyzn 😄 pytam poniewaz czytałam, ze to może być powód do zmartwień taka roznica miedzy usg a om. I moze to nieść za sobą wady płodu.
Ja od zawsze miałam nieregularne cykle i w ciąży termin z usg i termin om różniły się o 2 tygodnie. Dzidziuś zdrowiutki 😊
 
reklama
Do góry