reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

A i próbowałam soczków z Gerbera jabłkowo-winogronowych rumiankiemi i koprem z malinami i dziką różą ten z maliną jeszcze rozcieńczony chciała pic ale drugiego już nie:dry:
 
reklama
Pani doktor powiedziała nam wczoraj, że jeśli dziecko jest tylko na piersi to nadal nie podajemy mu nic do pół roku oprócz cycusia. Jedyna zmiana jaka jest, to wprowadzanie pokarmów glutenowych właśnie po 6-tym miesiącu, ale o tym powie nam dokładnie na kolejnym szczepieniu.
 
Pani doktor powiedziała nam wczoraj, że jeśli dziecko jest tylko na piersi to nadal nie podajemy mu nic do pół roku oprócz cycusia. Jedyna zmiana jaka jest, to wprowadzanie pokarmów glutenowych właśnie po 6-tym miesiącu, ale o tym powie nam dokładnie na kolejnym szczepieniu.
Stefanna - tej wersji zamierzam się trzymać :tak: :tak::tak: (no chyba, że po wynikach morfologii po 4 miesiącu lekarz zaleci co innego)
 
Ewa- Nie lekarz nie muwil mi od czego zaczac...powiedzial ze moge zaczac dawac mu wszystkie warzywa i owoce co 3 dni cos nowego. A wiec zaczelismy od slodkiego ziemniaka, puzniej jablko, no i brokuly. A od marchewki nie moge zaczac bo Michal ma nieraz zaparcia od mleka a marchewka powoduje ze nie moze zrobic kupki wiec mu nie daje marchewki.
A co jest z brokulami ze bys sie bala dawac???? Zjadl i nic mu nie bylo.
 
słoiczek deseru jabłkowego zjedzony ja podaje już nowe pokarmy bo Zuzia jest na karmieniu mieszanym
 
jak pytałam lekarza..to wymieniał raczej ziemniaka,marchew,jabłko..itd.Brokuły są raczej wzdymające-może dlatego... Też zamierzam się trzymać że do 6m-ca tylko cyc...:tak:,ale różnie to może być..z Alexem właśnie tak miałam..a po 6m-cu pierwszą rzecz jaką mu dałam było gotowane jabłko..
 
mnie znów lekarka powtarza przy każdej wizycie że jak karmie piersią to do pół roku nic nie podawać tylko pierś.Teraz jak będe to jej napomknę ze Marcel dostaje 1 - 2 butelki dziennie wiec jak ona sie w takiej sytuacji zapatruje na nowe pokarmy...a swoją droga to skubany juz wymusił na mnie uzycie duzej butli (Avent) bo ta mała miałam do 125ml a dla niego już za mało bywa... dowiedziałam się tego jak mu osttanio podałam swojego 90 ml i jeszcze w proszku 60ml i wypił WSZYTSKO!!!:-D
 
reklama
Do góry