reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

pilne pytanie do doswiadczonych mam karmiacych piersia!!:-:)-(

moja myszka od 4 dni nie zrobila kupy, bardzo sie prezy i placze i widze,ze jest sfrustrowana, bo nic nie wychodzi. moja health visitor mnie zbywa mowiac,ze czasami tak bywa i przy karmieniu piersia dziecko nie moze miec zatwardzenia.

metody termometru kiedys probowalam, ale bez rezultatu, wiec nie chce znowu probowac na wypadek, ze moze robie to zle

Sprobuj czopek glicerynowe, sa specjalne dla niemowlat. Ponoc dobre tez jest mydlo, troszeczke posmarowac i pomasowac nim odbyt. Ale zrob to tylko jak widzisz ze mala sie meczy bo inaczej tylko ja rozwscieczysz a i tak kupy nie zrobi. Moja robi na okraglo, ale czasem ma przerwy, raz nie zrobila 10 dni, ale sie nie meczyla, wiec bylo ok.
 
reklama
pilne pytanie do doswiadczonych mam karmiacych piersia!!:-:)-(

moja myszka od 4 dni nie zrobila kupy, bardzo sie prezy i placze i widze,ze jest sfrustrowana, bo nic nie wychodzi. moja health visitor mnie zbywa mowiac,ze czasami tak bywa i przy karmieniu piersia dziecko nie moze miec zatwardzenia.

metody termometru kiedys probowalam, ale bez rezultatu, wiec nie chce znowu probowac na wypadek, ze moze robie to zle
u nas dzisiaj byl 8 dzien bez kupy :-(, ale dzisiaj maly sie meczyl i podalam czopek glicerynowy i po sprawie
 
A próbowałyście dawać do picia herbatkę rumiankową? Moim małym zawsze pomaga. Tylko musi być bardzo słaba, bo tylko taka ma działanie lekko przeczyszczające. Mocna działa dokładnie na odwrót - może powodować zatwardzenia.
 
niestety,nie mam czopkow glicerynowych,jesli ktos z uk wie, gdzie to dostac to prosze o podpowiedzi, moj facet-anglik- o nich nigdy nie slyszal.
zrobilam masaz mydlem w kapieli,przez 10 min siedziala cicho,jakby zaciekawiona, a potem jak sie rozdarla....cala az bordowa na twarzy,taki wibrujacy placz az do braku oddechu.
po 40 min zrobila troche kupy,ale malo. troche zjadla i zasnela

bura, a ten rumianek to hippa czy w saszetkach?
 
spróbuj masowac brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara i nóżki do brzucha zginac albo taki rowerek robic u nas to pomagało
 
witajcie, a ja mam znowu odwrotny problem. Moja mała ma 2 mies. i robi kupy ok 4 xdziennie z czego 2 malutkie a 2 to takie srogie:-D, że wywalaja się z pieluchy. Stosuje pieluchy od 3do6 o ona ma 4,5 kg czyli jest w środku. Próbowałam większych pieluch ale ona ma szczupłe nóżki i też wylewało się przy udkach:tak:
Zastanawiam się, czy ją nie przekarmiam skoro robi tak olbrzymie kupki i to codziennie. Mała lubi jeśc ale nie jest pulchna, jest ruchliwa i chyba ma dobrą przemianę materii.
Prawie codziennie robie pranie bo często ubranko brudzi się przez te kupki ohhhh:-:)-:)-(
 
witajcie, a ja mam znowu odwrotny problem. Moja mała ma 2 mies. i robi kupy ok 4 xdziennie z czego 2 malutkie a 2 to takie srogie:-D, że wywalaja się z pieluchy. Stosuje pieluchy od 3do6 o ona ma 4,5 kg czyli jest w środku. Próbowałam większych pieluch ale ona ma szczupłe nóżki i też wylewało się przy udkach:tak:
Zastanawiam się, czy ją nie przekarmiam skoro robi tak olbrzymie kupki i to codziennie. Mała lubi jeśc ale nie jest pulchna, jest ruchliwa i chyba ma dobrą przemianę materii.
Prawie codziennie robie pranie bo często ubranko brudzi się przez te kupki ohhhh:-:)-:)-(
hehe, moja tez takie robi,kiedys robila kilka dziennie, teraz zwykle jedna dziennie albo co drugi dzien, ostatnio zrobila tak po cichu (zwykle slysze w drugim pokoju, ze jest kupa :-D ), chcialam ja przewinac izobaczylam bodziaki leciutko umaziane przy nozce, pomyslalam, ze to jeszcze nie tak zle w porownaniu do innych, odwracam,a na plecach kupa az po pachy :tak:
 
reklama
witajcie, a ja mam znowu odwrotny problem. Moja mała ma 2 mies. i robi kupy ok 4 xdziennie z czego 2 malutkie a 2 to takie srogie:-D, że wywalaja się z pieluchy. Stosuje pieluchy od 3do6 o ona ma 4,5 kg czyli jest w środku. Próbowałam większych pieluch ale ona ma szczupłe nóżki i też wylewało się przy udkach:tak:
Zastanawiam się, czy ją nie przekarmiam skoro robi tak olbrzymie kupki i to codziennie. Mała lubi jeśc ale nie jest pulchna, jest ruchliwa i chyba ma dobrą przemianę materii.
Prawie codziennie robie pranie bo często ubranko brudzi się przez te kupki ohhhh:-:)-:)-(

U mnie tez tak jest czasami. Wczoraj np. przebralam pieluche- ubralam przed wyjsciem do lekarza, podalam butle i czuje ze baczki ida w pampa. Pomyslalam - zobacze moze cos tam zrobila i :szok::szok::szok: Wszystko do prania a kupa prawie po pachy :-D:-D:-D Intuicja zadzialala bo byloby niezrecznie u lekarza:confused::szok::-D:-D
 
Do góry