reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

no to może ja uściślę - przez hatrowanie rozumiem smarowanie otoczek maścią z lanoliną :-)

eee mało przyjemne to ja już wole to miętoszenie zwłaszcza w wykonaniu męża :-p
a co do hartowania to ja słyszałam o rożnych pomyslach ciepla zimna woda na przemian
tarcie ręcznikiem itd a posmarować kremem pewnie nie zaszkodzi ale czy coś pomoże :sorry2:trudno powiedzieć
 
reklama
A jak tam z waszymi cycuszkami? ;-) Bo moja lewa piers od wczoraj zyje wlasnym zyciem. Dziewczyny ktore juz karmily to wiedza jakie to uczucie jak jest nawal pokarmu, to ja to mam tylko w lewej piersi :eek: i juz teraz :szok: boli mnie strasznie, mam ochote przystawic jakiekolwiek dziecko do piersi zeby miec ulge, albo uzyc odciagacza, ale szkoda mi tracic mleczka mojej coruni. Masuje, masuje i masuje, i mam wrazenie ze robi mi sie w jednym miejscu zastoj jakis, a mleko leci przy byle okazji :sorry2: Masakra jakas :no:
 
A jak tam z waszymi cycuszkami? ;-) Bo moja lewa piers od wczoraj zyje wlasnym zyciem. Dziewczyny ktore juz karmily to wiedza jakie to uczucie jak jest nawal pokarmu, to ja to mam tylko w lewej piersi :eek: i juz teraz :szok: boli mnie strasznie, mam ochote przystawic jakiekolwiek dziecko do piersi zeby miec ulge, albo uzyc odciagacza, ale szkoda mi tracic mleczka mojej coruni. Masuje, masuje i masuje, i mam wrazenie ze robi mi sie w jednym miejscu zastoj jakis, a mleko leci przy byle okazji :sorry2: Masakra jakas :no:

Wiesz, nie znam się za bardzo ale może lepiej odciągnij choć troszke, bo jak zrobi się zastój to będzie jeszcze gorzej:confused2:
 
Wiesz, nie znam się za bardzo ale może lepiej odciągnij choć troszke, bo jak zrobi się zastój to będzie jeszcze gorzej:confused2:

szkoda mi siary, bo taka piekna, az pomaranczowa :-D
na razie pomoglo mi ubranie stanika do karmienia +wkladki. Ojej, co za ulga. Calkiem inaczej niz w normalnym staniku (nie chodzilam w nim juz od kilku dni bo sie nie da), no i nic nieprzykleja mi sie do brzucha :-D Piers dalej boli, ale nie tak strasznie. Zobaczymy co bedzie dalej...
 
Po wczorajszych załamkcha chyba nastąpił przełom i między innymi Wam uwierzyłam w siebie jeśli chodzi o karmienie cycem.Poszperałam w necie i poszukałam pozycji do karmienia i od razu zobaczyłam jakie błędy popełniałam przy tym.Mąż mnie wspiera i pomaga w tych kombinacjach bo boli jeszcze po tym porodzie.Ale niunio ładnie ssie cyca i zasypia w łóżeczku a ja moge odsapnąć bo tak go przy sobie trzymałam i nici ze spania.Wprawdzi budzi sie co 2-3 godziny ale nie ma już tego strasznego przeszywającego płaczu.
Jeszcze dużo pracy przede mną al idzie ku lepszemu.Czyli butla na rzie nie potrzebna.W ogole jaka ulga cyce już nie takie napeczniałe a bolało wczesniej okropnie.
Dzięki za pocieszenie jestście kochane!!!!!:-)
 
Po wczorajszych załamkcha chyba nastąpił przełom i między innymi Wam uwierzyłam w siebie jeśli chodzi o karmienie cycem.Poszperałam w necie i poszukałam pozycji do karmienia i od razu zobaczyłam jakie błędy popełniałam przy tym.Mąż mnie wspiera i pomaga w tych kombinacjach bo boli jeszcze po tym porodzie.Ale niunio ładnie ssie cyca i zasypia w łóżeczku a ja moge odsapnąć bo tak go przy sobie trzymałam i nici ze spania.Wprawdzi budzi sie co 2-3 godziny ale nie ma już tego strasznego przeszywającego płaczu.
Jeszcze dużo pracy przede mną al idzie ku lepszemu.Czyli butla na rzie nie potrzebna.W ogole jaka ulga cyce już nie takie napeczniałe a bolało wczesniej okropnie.
Dzięki za pocieszenie jestście kochane!!!!!:-)

Cleo super ze jednak sie udalo:-)daj jakis namiar na te strony o pozycjach do karmienia jak znajdziesz chwile czasu:-)
 
reklama
cleo cieszymy się bardzo i myśle że to był tylko przypadek i teraz już będzie coraz lepiej bo maluszek najedzony i ty wypoczęta wiec będziesz miała więcej cierpliwości :))
 
Do góry