reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Karmienie piersia

a jak się karmi mlekiem modyfikowanym to w ogóle się tych witamin nie daje? bo mi nikt nic o witaminach nie mówił, ale ja karmię tylko sztucznym mlekiem
 
reklama
Ehh straszy mam problem z jedną piersią - problem straszny i bolesny :no:

jeden cycek jest super nic nie boli przy karmieniu i dotykaniu ale drugi... :/

Caly czas czuję ból przy dotykaniu , ciagle wydaje sie pełna. Sciągnełam laktatorem 60ml ale nadal boli chociaz maly jadł z niej 30min wcześniej:-(. I jeszcze lekki ból pod pachą doszedł.

Nie wiem co już zrobić:confused2::confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uleńka - nie wiem, najepiej spytać pediatry... jakkolwiek moja, jak usłyszała, że zamierzam dokarmiać (kupoiłam mleko, ale nie dokariam) to się dopytała, czy receptę pisać na mleko, czy na witaminy, bo albo to albo to..
wyjątkowaona - spróbuj okładów z kapusty i zmierz temperaturę...
 
reklama
Do góry