reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Dziewczyny, a myślałyście już do kiedy chcecie karmić? Ja bym chciała do roczku, czyli do listopada tego roku. Nie wiem tylko czy Ala będzie chciała no i czy po wprowadzeniu normalnego jedzonka nie zniknie mi pokarm
 
reklama
też chciałabym tak c najmniej do roczku...ale mam te same dylematy co ty :) czy będę miała pokarm jak zacznę wprowadzać nowe papu ? ::)
 
karolinna myślę że ilość pokarmu się zmniejszy, ale nastąpi też redukcja ilości karmień, więc powinno być ok
 
Julka od miesiaca (prawie) dostaje codziennie zupkę, deserek i soczek a cyculki i tak pełniutkie .. czasami zaraz po zupce domaga się mleczka...tak jakby wcale nic nie jad ła.. :laugh:
 
Madzia ja jeszcze nie dawałam zupek, na razie tylko soczki i deserki, i to też niewiele, ale mam nadzieję że będzie tak jak u Ciebie :D
 
Karolina mnie też to ciekawi.A nie masz czasami ochoty spróbować podać Lence coś innego niż pierś?Bo mni czasami tak ale jakoś odwlekam ten moment-przecież to zawsze mogę zrobić a chwil TYLKO NASZYCH nikt mi nie wróci.
 
Karolinnka ja też nie daję niczego poza piersią, tzn zupek itp.dajemy mieszankę Nutramigen,jak jestem w pracy.Czasem też herbatkę koperkową Hipp. Teraz jak pojdziemy na szczepienie to już napewno będziemy wprowadzać nowe pokarmy.ciekawe,czy będą jej smakować? ;D
wogóle dostaliśmy ostatnio próbkę deserka bobovita.Będąc w szpitalu po porodzie wypełniłam taki formularz z danymi i teraz różne firmy przesyłają próbki stosownie do wieku maleństwa :) nawet mi się to podoba.nie muszę kupwać całych opakowań,by coś wypróbować" ;D
 
reklama
Do góry