reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia - dieta, problemy

Megusek ja wiem ze oblalam ten test wiec prosze niepisz kto jakie byki zrobil....
a chlebek mnia mniam
ja ostanio okupuje ciasto marchewkowe buleczki drozdzowe robie i jeszcze troche dziennie musze conajmniej jedna galaretke zjesc mam gorsze apetyty niz w ciazy.. a dzis pan dr. uswiadomil mi ze moj maly albo jest za duzym zarlokiem albo nie dopjada? zobaczymy ja w piersiach mleko mam bo wystarczy jak reka pociagne leci ze az hej.. a maly tez jak mu brakuje to burczy o drugiego cycusia a wasze pociechy co ile czasu wolaja piers?
 
reklama
hm...test z karmienia mi tez kiepsko poszedł:tak:
Sarenka domaga sie cyca tak co 3-4 godz...w nocy rzadziej
A mi lekarka kazała podawac soczki, jabłuszka tarte i marchewke za 2 tyg....juz- niby wczesnie..ale..hm...coraz czesciej bede jezdzic do pracy to moze i dobrze- bo i pewnie tez jakies mleko-pewnie Nan juz2 trzba bedzie zapodawac...bo Pan Cyc bedzie w pracy...:-D
 
Dziewczyny chcialam sie spytac czy ktoras z was podaje nutramigen dziecku i czy nie mialyscie problemow z zaaplikowaniem tego swinstwa bo chomik robi takie protesty ze az mi sie serduszko kroi a nie mam tyle mleka zeby miec zapas odciagnietego!!!
 
Ja ci Lucyann nie pomogę, bo nie podawałam małemu Nutramigenu,ale wcale się nie dziwię Chomikowi,że nie chce tego jeść, bo to świństwo ma okropny smak. A poza tym dzieciaczki są bardzo cwane: mój Mateusz robi straszne cyrki jak mu chcę podać sztuczne mleko, a muszę zacząć go przyzwyczajać bo za miesiąc idę do pracy.
 
U mnie tylko cyc. za to wciaz co 2 gosziny, ale Kuba je lapczywie i krotko. wszystko go rozprasza jest ciekawski i kreci sie, wiec zaspokaja pierwszy glod i przerywa i tak musze mu troche wciskac piers po kilka razy bo inaczej karmilabym co pol godziny. Tylko wieczorem je wiecej i spi w nocy z jedna przerwa na karmienie.
 
Cynamonka u nas jest to samo.Mateusz przy karmieniu w dzień strasznie się kręci,rozgląda i też mu wciskam prawie na siłę pierś.Całe szczęście ,że wieczorem je ładnie.
 
no...to ja myślałam że jestem jedyna i coś nie tak z moim mleniem...myślałam że Lilek nie lubi tego smaku...he, heh...ale wieczorem to tak nadrabia że często już mi nie leci z cyca a ona nadal ciągnie...szkoda mi jej wtedy przeokropnie ale jak dawałam modyfikowane to nie chciała...a widać że jeszcze z chęcią by podjadła.
 
A jak jest u Was?:confused: bo Ola w ciągu dnia jada na przemian z jednej piersi, nie przystawiam jej do drugiej bo i tak do końca nie wyciąga z jednej, ale wieczorem przed spaniem to opróżnia obydwie.
 
reklama
no to identycznie jak u mnie...Paula jak sobie podje to ciągle przekręca główke i musze jej znowu cycusia wkładać a najsłodsze jest to jak tymi swoimi wielkimi oczetami patrzy sie na mnie jak zajada cyca:-)
u mnie jedzonko odbywa się maksymalnie co 2 godziny w dzień a nawet co godzine:confused:
przy jednym karmieniu daje jej tylko jedna pierś nawet przed spaniem.mam wystarczająco mleczka...
 
Do góry