reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia/butelka, dieta mam:)

dziękuję za odp właśnie teraz wysłałam męża do apteki zobaczymy co przyniesie.Mała właśnie zasnęła ale znowu po ataku więc coś musimy zastosować.Z piciem herbatki będzie u mnie problem mbo mała nie chce chwycić smoczka.Zobaczymy co będzie dalej DZIEKI PA PA PA ;)
 
reklama
upss to lodow jesc nie mozna?
upsss podwojne bo to byl magnum w czekoladzie dzisiaj
zobaczymy potem reakcje bo jadlam 3 godzki temu i mialam potem karmienie,ale dzidzia nie jest ze mna w pokoju wiec nie wiem jaka jest jej reakcja
upsss...
 
dziewczyny mam pytanko muj maluszek nie moze sie zalatwic pryta sobie i troszke wybrudzi pieluszke ale to nie kupka dzisiaj po południu zrobil ostatnia kupke i nic do tej pory wlasie pije ziółka z koperkiem włoskim i mam nadzieje ze mu pomoże a w poniedziałek ide do lekarza bo maluszek strasznie sie meczy jak ma puscic baczka i załatwic sie pomożcie mi co ja mam eszcze zrobic zeby sie mógł załatwić jest mo go tak szkoda ze sie tak męczy i mam jeszcze jedno pytanko ile razy maluszki powinny zrobic kupke
 
Agusia - maluch na piersi to początkowo może robić z 5-6 ale im starszy tym bardziej indywidualna to sprawa i może ilość kupek spaść nawet do 1 dziennie bo mleko mamy jest bardzo dobrze wchłaniane
 
jeśli nie płacze to nawet jedną na dwie -tzry doby
to sprawa indywidualna - ale jeśli widzisz że się meżcy to znaczy ze to nie jest OK - daj mu coś z Simetikonem albo Dimeticonem takich środków jest mnóstwo na rynku - Plantex, Gripe Water, Infacol, Esputicon, Bobotic. Mojej dałam Bobotic i jest znaczna poprawa
 
mamusia- zawsze TY mozesz pic herbatke z kopru, ja pije 3 razy dziennie..
Jak na razie mamy spokoj z gazami...i strzelajacymi kupkami, Mateuszek przestal plakac przed robieniem kupki...

Agusia24 - jak kladlam Mateuszka na brzuszku i zaraz jak go pozniej bralam na rece robil kupke, trzeba maluszki czesto ukladac na brzuszkach:))

Ja jem lody smietankowe juz 3 dzien i jet oki:))))bardzo sie ciesze bo lody uwielbiam.
I ogorki malosolne tez maly toleruje:)))

I pije soczki dla dzieci:jablkowe, marchewkowe i gruszkowe - mixy albo same..:))
 
Nie umiem tego teraz znaleść gdzie GŁUSZKU pisałaś że zastosowałaś BOBOTIC interesuje mnie w którym tygodniu go podałaś. :)A wy dziewczyny w którym tygodniu zastosowałyście kropelki???Ja dziś próbowałam podać plantex ale mała za chiny nie chce chwycić butelki.Więc pozostają kropelki
 
Ale mi dzisiaj Kubuś zrobił numer. ;D ;D ;D Obudził się rano i zaczał tak cichutko gaworzyć, że nawet mnie nie obudził, za to obudził moje cycuchy i tym sposobem obudziłam się cała mokra w kałuży mleczka ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry