reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

reklama
A czy karmicie piersią na lezaco? Ja nawet w szpitalu miałam opory by w takiej pozycji przystawiac.. W domu tylko raz tak zrobiłam. Ciągle na siedząco karmię i plecy już mi pękają... Czy podkladacie coś pod główke dzieciaczkom żeby nie były tak na płasko?
Ja w nocy karmię na leżąco - na płaskim Olek leży :-) I śpimy w ten sposób od 23 do 7 z dwoma, trzema karmieniami. Ale bez płaczu, on zakwili, ja wyciągam cycka i idę spać, a ten jak się naje to wypluwa cycka i też śpi hahaha :-D
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź:) jutro przetestujemy jak mały reaguje na to mm. Ja karmię na leżąco,raz tylko karmiłam na siedząco ale myślałam,że mi dupka odpadnie,więc do puki sie nie zagoi tu i ówdzie to będziemy karmić się na płasko;)
 
Malinka jeju to strasznie malutki przybywa Zuzinka. Daj znać co lekarz powie. Ja karmię i ma leżąco i na siedząco i różnie leży i na płasko i na podwyższeniu. Starszego tylko karmiłam na leżąco na płasko, bo mi inna pozycja nie odpowiadała

Dziś rano zwazylam jeszcze raz bo aż wierzyć mi się nie chciało że znów waga stoi i było już 3160 więc nie wiem jak to waży że raz tak a raz aż tyle więcej. Zobaczymy jeszcze wieczorem co pokaże waga

Ja w nocy karmię na leżąco - na płaskim Olek leży :-) I śpimy w ten sposób od 23 do 7 z dwoma, trzema karmieniami. Ale bez płaczu, on zakwili, ja wyciągam cycka i idę spać, a ten jak się naje to wypluwa cycka i też śpi hahaha :-D

Dzięki dziewczyny za odpowiedź:) jutro przetestujemy jak mały reaguje na to mm. Ja karmię na leżąco,raz tylko karmiłam na siedząco ale myślałam,że mi dupka odpadnie,więc do puki sie nie zagoi tu i ówdzie to będziemy karmić się na płasko;)

Kurczę no to nie ma co, dziś próbuje na leżąco :-) po co ja się tak mecze, czasem plecy to chcą mi peknac...

A czy odbijacie po karmieniu piersią?
 
Ja też często karmie na leżąco. Nawet w dzień. A w nocy to tak jak dreamgirl jak zakwili to wywalam cyca i śpi dalej. Najgorzej jak go musze w nocy przewinąć bo wtedy sie rozbudza. A szkoda mi tej małej dupki żeby w gównie spała, choć jemu nie przeszkadza.
 
Ja w nocy najpierw zmuszam się i karmie na siedząco bo wtedy więcej je i potem odbijam. .. a jak poje i beknie to się kładziemy, cyc w pys i idziemy spać dalej... ale wczoraj młoda miała dzień spania wiec w nocy prawie 1,5 h tego cyca ciamkala zanim zasnęła. .. a potem to co wyciamkala to ulala. ..
Z cyckami potem wcale nie będzie lepiej bo cały czas będą miękkie a my dalej będziemy zachodzić w głowę czy mamy wystarczająco dużo mleka...
 
Właśnie zastanawiam się jak to jest z tym odbijaniem, każda położna w szpitalu mówiła że po karmieniu piersią nie trzeba odbijać bo wtedy dziecko nie zasysa powietrza... I przyznam szczerze że się tym bardzo zasugerowałam i nie odbijamy po kp, tzn czasem ponosze jak do odbicia ale rzadko, tylko po butelce biorę do odbicia i rzadko kiedy się uda , częściej sama z przypadku beknie jak leży niż jak ją ponosze niewiadomo ile... Tylko że nie pije lapczywie i mamy niby specjalny smoczek który eliminuje zasysanie powietrza. No ale może raz na dwa dni się uda żeby bekla
 
reklama
malinka ja w nocy karmię na lezaco, raz albo czasem 2 razy mały je, ale ja zawsze podnosze do odbicia mim o, z e karmie tylko kp,
chyba ze zasne w nocy,a w ciągu dnia mam poduszke do karmienia na niej młodego karmie, bardzo jestem z niej zadowolona,
 
Do góry