reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie naszych maluszkow-zaczynamy od nowa ;-)

reklama
a jak juz przy jajkach jestesmy to wykorzystujecie tylko polowke zoltka a reszte zjadacie/wyrzucacie czy 2 polowke zoltka trzymacie 48 godz? bo ja zzeram ale nie zawsze mam ochote a wywalic jakos tak nie umiem...
 
u nas po żółtku-chyba-spory problem z kupą, nigdy wcześnej się tak nie męczyła:-(

wklejcie linka do tego kubka please:-)
 
louise komórki tłuszczowe powstają do drugiego roku życia, więc jak małe dziecko jest tłuściutkie, to tak mu już podobno zostanie. U mnie się sprawdziło...:zawstydzona/y:

O nie przesadzaj. Do grubych ani tłustych to Ty nie należysz.

Jajo gotuję 10 min od zagotowania wody, ale jaja mam od swoich kur, więc mogę sobie pozwolić na taki rarytas.
Louise jak robię przeważnie robię obiady na 2 -3 dni, to wtedy rzucam całe żółtko, a potem robię 2 dni przerwy. Kupy robi normalnie.
 
louise, ja zjadam albo wywalam, jajko chyba nie może tak długo leżeć :(
dzieki kropa :-)
dla doroslych to jajka moga lezec troche ale wlasnie tak myslalam ze dziecku lepiej dawac jednak swieze

ewelad wklejam ci linka do tego kubana :-)

LOVI Kubek 360 stopni MINI 9+ 210 ml (1536728593) - Aukcje internetowe Allegro

http://allegro.pl/lovi-kubek-niekapek-360-mini-210-ml-9m-tani-i1511756551.html

tylko chyba mozna wieksza pojemnosc kupic...u nas tez po zoltku bylo na poczatku ciezko bardzo z kupami-zrobilam przerwe na 3 tygodnie i zaczelam od nowa podawac i juz jest ok. ale tez maly zaczal wiecej pic-herbatki niestety...woda nie bardzo mu podchodzi

agatka tobie to dobrze z tymi produktami swoimi...ja to nigdy nie wiem co maly je ale co robic....nie mam skad brac ekologicznych produktow wiec musi jesc to co jest dostepne ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wcześniej ja zjadałam połówkę żółtka.od jakiegoś tygodnia Zu je po całym żółtku, więc problemu nie ma. tylko białko zżeram:-)
 
Do góry