reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie maluszków

Munie Tak, tylko modifikowane daje małej.

Chyba za szybko pochwaliłam Mała ze dzis grzeczna. Własnie szaleje i spac nie chce. Na szczęscie m sie nia zajął.

Czy ktos jeszcze karmi MM czy wszystkie naturalnie?
 
reklama
Ja karnie pól na pól MM i moje tylko ze ja nie nadazam produkować. Tak mi przykro cholerka, zależało mi strasznie zeby mógł pic tylko moje :(

Wlasnie skończyłam karmić ryczalam jak małe dziecko z bólu to było straszne. Nie wiem co robić.

Napiszcie mi co to za nakladki na brodawki. Nie moge znaleść na allegro
 
laski mnie też dokucza ból sutków:/ mały mi poranił, bo źle go dostawiałam, teraz niby lepiej dostawiam ale są jeszcze nie zagojone :/ mały mój to ma różne fazy, czasem siedzi na cycu 1-1,5h a czasem 15 min, czasem śpi 3h a czasem tylko 1h.. ale ważne, że się sam budzi, no i mamy rumień na buźce, przemywam mu oilatum i troszki już schodzi:)
 
Bliznak - kochana mnie też strasznie sutki przy karmieniu bolały.Płakać mi się chciało,a poranione przecież nie były.I zrozumiałam że źle niestety małego przystawiam.Jak nauczyłam się przystawiać prawidłowo(dosłownie "nakładam" mu na siłe główkę na pierś jak ma szeroko bardzo buzie otwartą) i teraz jest już ZDECYDOWANIE lepiej:-D:-D a jeszcze smarowałam maścią bephanten myślę że też trochę pomogło.Ale wrażliwe są nadal.
Ja żadnych herbatek narazie nie piję bo pokarmu mam dużo.Ale mój mały to góra 15min przy jednym cycu jest i zaraz zasypia i potem śpi właściwie jak w zegarku 3h.Także nie jest źle.Także myślę że się najada.
 
reklama
a ja w nocy obudziłam się z okropnym bólem całych piersi. Wystraszyłam się że dostałam tego sławnego zapalenia ale chyba tylko nawał pokarmu bo ściągnęłam i jest lepiej. Już są miększe.....
Więc laktacja przybyła i do mnie:tak:
 
Do góry