reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie maluszków

Suzi- moja miała rumień w szpitalu na buźce od ich szorstkich tetrowych pieluch. Nie smarowałam niczym, zeszło samo w domu.
cyśka- herbatki laktacyjne warto pić nie tylko ze względu na to aby było więcej pokarmu ale one mają w sobie składniki dzięki którym podoooobno nasze maleństwa nie będą miałay brzuszkowych problemów:)
bliznak- rozmiar osłonki nie zależy od wielkości piersi ale od wielkości sutka, musiałabyś sobie chyba na żywo zobaczyć żeby dobrze wybrać.
 
reklama
olejki eteryczne z herbatek przechodza do mleka - ja pije kilka razy dziennie herbatke na laktacje albo zwykla koperkowa, na razie odpukac nie mamy kolek i gazy slicznie corci odchodza

Vanilla - widzisz rozruszałaś mleczarnie :D dopiero jestes 6 dni po porodzie, wice nie jest zle, teraz jak bedziesz miala wiecej mleka, to dziecko tez chetniej bedzie pilo
 
juz nie wiem gdzie czytałam o poranionych sutkach - mi w szpitalu jak mialam nawali odciagalam laktatorem to lekko pekl mi jeden sutek - bardzo bolało - teraz zimą cieżko jest chodzić z biustem odkrytym - mi bardzo pomogły muszle laktacyjne, sa roznych firm - ja mam akurat medeli, ale widzialam tez aventu:

Muszle laktacyjne silikonowe ISIS Avent SCF157/02 zestaw :: Wszystko.dla.dziecka.pl

ja nadal je stosuje w dzien bo pod bluzka sa niewidoczne, a wkladki niestety tak
 
ja też piję na laktację, choć mleka mam dużo, ciągle cieknie.. właśnie położna mówiła, że nie zaszkodzą a zawierają ten koper to dla małego dobrze:) ja mam na 1 sutku rankę, teraz już 2 razy karmiłam małego z 2 piersi, a ta się wietrzy, ale już czuję że napełniła się za bardzo, więc stracha mam przed kolejnym karmieniem, bo muszę już tą poranioną nakarmić:(
 
i ja tez popijam herbatki z Herbapolu :-) mleczka mam duzo ale czy to dzieki temu?? nie wiem :-)
sutki tez mam lekko poranione ale jest juz lepiej i sadze, ze bedzie coraz lepiej :-)
 
A u ans po tym miedleniu cyckow przez Tito skonczyl sie kryzys a zaczął nawał ... Karmie malego i odciagam zapasy , uzbieralam dzis prawie 200 ml..:szok:
 
A u ans po tym miedleniu cyckow przez Tito skonczyl sie kryzys a zaczął nawał ... Karmie malego i odciagam zapasy , uzbieralam dzis prawie 200 ml..:szok:

heh :-D mrozisz? :-) ja czekam az mi mezu przywiezie woreczki do mrozenia i tez bede robic zapasy :-)
 
reklama
ja też muszę pomrozić, ale nie ma nigdzie koło domu tych woreczków, muszę na allegro zakupić::)
 
Do góry