reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
Jakich firm dajecie soczki?? My nakupowalismy Gerbra a wydają mi sie kwaśne jak cholera ...ciekawa jestem czy inne tez takie są?!

A pomysl wprowadzenia glutenu w postaci ciasteczek podoba mi sie:)
popieram,chociaż ja daje gluten w psotaci kaszki mannej do obiadku.

dziewczyny ja myslalam ze trzeba dawac po pol lyzeczki codziennie.
to jak to w koncu z glutenem jest??
 
właśnie, ja też słyszłam, że po pół łyżeczki i na razie tego sie trzymam- o ile mogę tak powiedzieć ;) bo młoda dostała kaszę manną dopiero 2 razy ;)
 
u nas hitem z soczków jest bobo frut dla dzieci od 4 miesiąca: marchew-jabłko i marchew-malina. nie są gęste tylko takie fajne. a moja mała gęstych nie cierpi,
 
Mój soczków nie lubi za bardzo. Jedynie bananowy pije chętnie, bo ogólnie banan mu smakuje. Oczywiście soczek rozcieńczony z wodą. No i herbatki też mi nie chce ostatnio pić. Jedynie ziołowa jako tako, pozostałe czyli jabłko z melisą i malinowa z dziką różą są blee.
 
Jejku ile Wasze dzieci juz jedza.
Moja to nadal praktycznie tylko na piersi. Ona obiadkami pluje, kasza tez pluje, sokow nie daje tylko pije herbatki ale tez bardzo mało. Zrobilam jej przerwe tygodniowa od obiadków i zaczniemy na nowo próby jedzenia.
No ale Magdalena na ostatnim szczepieniu wazyla 8200 wiec raczej na niedojedzona nie wyglada :)
Ja mam wogole taka jakas akcje ze ona jest jeszcze taka malutka :)
 
reklama
Jejku ile Wasze dzieci juz jedza.
Moja to nadal praktycznie tylko na piersi. Ona obiadkami pluje, kasza tez pluje, sokow nie daje tylko pije herbatki ale tez bardzo mało. Zrobilam jej przerwe tygodniowa od obiadków i zaczniemy na nowo próby jedzenia.
No ale Magdalena na ostatnim szczepieniu wazyla 8200 wiec raczej na niedojedzona nie wyglada :)
Ja mam wogole taka jakas akcje ze ona jest jeszcze taka malutka :)
Eee tam, mój jeszcze w ogóle nic nie próbował poza cycem ;)
 
Do góry