reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Niedługo chipsy pewnie wprowadzi i coca-colę ;)

Wy się nie śmiejcie, tutaj w Eire takie rzeczy są na porządku dziennym... w macu siedzi rodzinka i wszyscy bez wyjątku wcinają frytki i pija colę- a dzidziuś z butelki ale bezcukrową ;)

a tak z innej beczki: zostało mi troche obadku z dzisiaj- tak z 1/3 (słoikowego, bo nie moge znaleźć dyni), ale na jutro bedzie za mało... mogę domieszać trochę swojej marchewki i ziemniaka??
 
reklama
Wy się nie śmiejcie, tutaj w Eire takie rzeczy są na porządku dziennym... w macu siedzi rodzinka i wszyscy bez wyjątku wcinają frytki i pija colę- a dzidziuś z butelki ale bezcukrową ;)
A u nas kobietom w ciąży nie pozwalają słodzika ;-):-D

a tak z innej beczki: zostało mi troche obadku z dzisiaj- tak z 1/3 (słoikowego, bo nie moge znaleźć dyni), ale na jutro bedzie za mało... mogę domieszać trochę swojej marchewki i ziemniaka??
Pewnie że możesz :tak:
 
dziewczyny jestem w szoku poszlismy dzis z moim M na dział obiadki deserki i jaki jest wybór dla dzieciaczków po skończeniu 4 miesięcy normalnie szok, aż się doczekać nie mogę aby coś popróbbować ale jeszcze czekamy
 
Ja też byłam w szoku, jak zobaczyłam ten wybór, tylko ceny nie za bardzo mi się podobają :no: Ale jest szansa, że mój mały póki co będzie jadł lepiej niż jego rodzice :-D Bo ze mnie taka mało utalentowana kucharka ;-)
 
kurcze, jak Wam dobrze, tutaj tez są słoiki oczywiście, ale żeby wybrać coś nieskomplikowanego to juz problem... przeciez nie dam teraz spaghetti :eek: a tutaj, że niby "stage1"...w polskich sklepach można dostać jedno-dwuskłasdnikowe, ale ceny podwójne (np. mały słoik w tutejszym sklepie 0,65centów, a taki sam w polskim 1,30euro! :szok:) no i aż takiego ogromnego wyboru nie ma. dlatego stwierdziłam, że gotuje sama. no ale skąd wziąć dynię o tej porze roku?? i tym sposobem kupuję słoiki...

w ogóle staram się trzymać schematu ze strony osesek.pl i nie za duży wybór mamy teraz... ziemniak marchew dynia jabłko i dałam dodatkowo gruszkę.

kupiłam takie danko: marchew, jabłko, pasternak!! musiałam jeszcze sie dokształcić, co to ten pasternak! chyba w życiu nie jadłam :confused: to sie niby nadaje dla dzieci od 4go miesiąca...
 
Dziewczyny to Ja mam dobrze, bo z Rzeszowa pochodzi firma Gerber i tu mamy sklep firmowy. Często sa w nim promocje i w dużo korzystniejszych cenach niz hipermarkety sa słoiczki.
Jak coś to mogę Wam paczkami wysylać;-) Tylko jeszcze w tym sklepie nie byłam wiec w cenach sie nie orientuję.
 
dzien dobry,
jestem mloda mama i nie doswiadczona stad moje pytanie:
od dwoch dni daje corce marchewke i jej kupka stała sie pomaranczowa oprocz tego wszystko wporzadku. czy moge nadal dawac ? czy moze to znaczy ze ma alergie ?
z gory dziekuje za odpowiedz
 
reklama
e-kord a zobacz proszę czy mają wodę gerbera?????

ciazadorotki jest OK

co podać najpierw kleik czy jaglaną czy kaszkę?? kleik to chyba łyzka do mleka najpierw?? ja tam sie nie znam na tym ;-)) i jak często?? a jakos poczytac ze spokojem nie mogę o tym bo ciagle cos...
 
Do góry