reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Ja Oli również daje sinlac, kiedyś dwa razy dziennie jako kaszke po 130 ml a teraz już tylko raz, faktycznie jest podobno kaloryczna ale u Oli nie bardzo skuteczna bo i tak mało przybiera. Ale chociaż jej smakuje bo innych kaszek nie toleruje :)
 
reklama
Kochane co gotujecie na obiad swoim maluchom??
Ja wogóle jakoś ostatnio straciłam wenę i nie mogę nic nowego wymyśleć. Na pierwsze zrobiłam mu krupnik, ale na drugie to nie wiem co mu dac. Na śniadanie dałam mu twarożek na słodko. Wogóle jakoś nie wiem co mu dawać do jedzenia:confused:
 
u nas głównie na obiad są dania słoikowe;-)choć Mały zje też zawsze coś z naszego talerza, wczoraj np pił rosołek, zjadł troszkę mielonego kotleta z indyka, marchewki i ziemniaków, nawet ptasie mleczko, w sumie daje popróbować prawie wszystkiego;-)
 
Ja ostatnio zrobiłam piers z kurczaka marchewke pietruche ziemniaki,nawet robiłam z uda ze skrzydełek,Bartus duzo je i nawet z mojego talerza próbuje juz mu wszystko dawac,rosołek mielone.
 
U nas na obiad tez przewanie sloik no chyba ze mam jakas zupe rosol to uwielbia.Nalesniki tez je ,czy mkaron na slodko.Ale strasznie boje mu sie podawac drobiu tyle tam hormonow w ogole strasznie duzo naczytalam sie o dzieciach ktore jadly duzo kurczakow i im wlosy lonowe w wieku 3 lat rosly czy piersi..maskra i teraz jakas schize mam
 
U nas na obiad tez przewanie sloik no chyba ze mam jakas zupe rosol to uwielbia.Nalesniki tez je ,czy mkaron na slodko.Ale strasznie boje mu sie podawac drobiu tyle tam hormonow w ogole strasznie duzo naczytalam sie o dzieciach ktore jadly duzo kurczakow i im wlosy lonowe w wieku 3 lat rosly czy piersi..maskra i teraz jakas schize mam
to nieźle!:no:No ale myślę, że kawałek kotleta drobiowego raz na jakiś czas nie zaszkodzi
 
reklama
Do góry