reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
wiecie dałam dziś znowu królika Poli i nie widzę złej reakcji czyli można dawać już niedługo codziennie, jeszcze rybkę podam i będziemy już miały w czym wybierać na obiadek :)
 
wiecie dałam dziś znowu królika Poli i nie widzę złej reakcji czyli można dawać już niedługo codziennie, jeszcze rybkę podam i będziemy już miały w czym wybierać na obiadek :)

To sie bardzo ciesze,teraz ma w czym wybierac.

Bartus zjadł ten rosołek od tesciowej i nie bardzo mu podszedł jeszcze jeden słoik mam.A my jeszcze ryby nie jedlismy.
 
Poza tym zamierzacie dawac dzieciom mleko do 3 lat?Ja juz mleka nie chcialam w ogole jak mialam 7 miesiecy.I w ogole mleka nie pilam.Ewentualne kacha czy cos.Ale samo mleko nie.Ja modyfikowanego nie chce wprowadzać moze takie krowie 0.2% doradze sie jeszcze pediatry bo sama nie wiem co lepsze.

jak będzie chciała, to niech pije mleko krowie i do 30 ;-)
poza tym wydaje mi się, że dzieciom daje sie mleko pełne, a nie odtłuszczone.
 
reklama
ja juz podaje Mlodemu jablka, jagody i marchewke. jak na razie zero reakcji...Najbardziej mu smakuje deser jablko z jagodami, az placze jak miseczka pusta!

Tez gdzies wyczytalam, ze dzieciom nie podaje sie odtluszczonego mleka. Slyszalam, ze niektorzy rozcienczaja to mleko woda, ale nie wiem, czy tak sie powinno robic....
 
Do góry