reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i dieta naszych maluszków

anek- a ile zjada mleka i co ile jej dajesz? Ola zjadła cały słoiczek i to jej wystarczyło na jakies 2 h pół no nie wiem zalezy co ile je mm bo jak wychodziła pora na mm to moze byc ciut mało
 
Ostatnia edycja:
reklama
mleko je tak mniej więcej co 4-4.30 godziny i zjada 200-230
kurcze niewiem bo w sumie narazie grzecznie się huśta to może nie jest głodna
 
Ostatnia edycja:
mleko je tak mniej więcej co 4-4.30 godziny i zjada 200-230
kurcze niewiem bo w sumie narazie grzecznie się huśta to może nie jest głodna

to jej nie dawaj bedziesz miała rozeznanie na ile jej starcza pół słoiczka zobaczysz póki grzeczna jest to nie dawaj myślałam ze moze ci sknerczy ale jak tak to nie dawaj jak troche przegłodnieje też jej nic nie bedzie ;-)
 
Tez mi sie nie wydaje ze duzo... ja karmie cycem, ale patrzac na ich wielkosc i ile sie zminiejszaja po odciagnieciu np 100ml to wnioskuje ze ona na luzie 250 wciaga jak nie wiecej :)
 
reklama
maggie juz nie zageszczam swojego pokarmu na noc kaszka ryzowa bo ciagle go zatykają;/ ostatnio dalam mu w ciagu dnia bananowa i dupa 3 dni kupy nie robil wiec z kaszkami ryzowymi basta.

kasiadz
to nie wiem czemu mnie nie wyszla az taka gesta ta kaszka...
 
Do góry