reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie - czyli nasze potyczki z cycuchami u butelkami:)

mój mały koszmarnie dużo je! już nie wiem co mam z nim zrobić. zazwyczaj wypija 150ml a dzisiaj 180 wcisnął...
 
reklama
Aga to ładnie :szok: mój też taki towarzyski się zrobił :szok: od godziny 10 rano spał aż 2h :szok: i jak narazie nie widać po nim żeby mu się spać chciało :szok:
 
Ja podaję Szymusiowi nan mleczko i jak na razie kupki są żółtawe, raz zielona nam się trafiła.;-)
Smoka też daje mu na uspokojenie i po tym jak zasypia przy piersi. Cwaniak czasami wypluje i póki piersi nie dam nie uspokoi się.
O rany już martwiłam się, że tylko mój dzieciak nie śpi dzisiaj...
 
Naprawdę coś wisi w powietrzu. Mój Wojtuś zasnął dopiero koło18:30 a wcześniej to takie pięciominutówki zaliczał widzę że powoli się budzi głodomorek to się nakarmimy i idziemy spać mając nadzieje że dzisiejsza noc będzie lepsza.
Mój dwudziestomiesięczny synek do dziś wypija 120 ml (max 150 ml) mleczka :-)
 
Moja Milenka tez potrafi niespac od rana do popoludnia, choc wlasnie sobie chrapka juz druga godzine :-)

Czasami daje Jej butle (ok. raz dziennie) i wypija tak 60-80ml. Wiec Wasze Dzieciaczki jedza mega duzo przy mojej Dziewczynce :-)
 
reklama
A ja mam małego smoka- urodził się 3610g a na ważeniu tydzień po narodzinach- 3895g. Ale ssie jak maszynka. No i małe 56 musieliśmy już schować do kartonu a córcia nosiła te ubranka dłuuugo wiec w lekkim szoku jestem
Melisa- moja córcia tez byłą taka drobinka, bardzo wolno przybierała. ale pamietam ze na jedej wizycie pani doktor popatrzyłą na mnie i męża i stwierdziła że od niektórych dzieci nie należy za dużo wymagać bo jak my szczupli to i młoda nie będzie okrąglutka
 
Do góry