reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie - czyli nasze potyczki z cycuchami u butelkami:)

Dziewczynki mam do Was pytanie, mianowicie Kacperek wcina za kazdym razem 120ml mleka modyfikowanego, piersią wogóle nie jest karmiony. Problem polega na tym, że on się często domaga więcej tego mleka. Czy byłoby za dużo jeśli dałabym mu 150ml? Czy takiemu maluchowi nie wolno zwiększyć tych zalecanych porcji?? Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź!
 
reklama
To anastazja zamroź sobie jak masz duzo :)

mnie jak mama urodziła to dala jednej babce do cycka jak jeszcze mamita nie miała laktacji rozkreconej:tak:
 
Anisia a spróbuj mu dać tak jak chce. Może ma pojemniejszy żołądek i będzie jadł więcej z rzadziej. Przecież każda dzidzia jet inna.
 
Dziękuję Wam serdecznie za odpowiedzi:) Tak zrobię, dam mu więcej:) Lubi sobie pojeść, bardzo i czasem widać, że jest mu za mało:)
 
a ja podobny problem jak Anisia z tym, że karmię tylko cycem ale mam wrażenia że sie nie najada- ładnie przybiera na wadzę. Czy powinnam wprowadzić mm w takiej sytuacji?
 
ja tez tylko piersią - budzi się róznie, czasem co 2 a czasem po 5 godzinach, tak srednio myślę 3 godziny

to dokładnie jak u mnie, raz nawet 5 godz innym razem 2 godz albo i nawet godzina ale chyba nei ma co wprowadzać mm? bo jak w nocy bedę dawała mm to mogę zmniejszyć laktację a tego nie chce
 
reklama
Do góry