reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

reklama
ja właśnie łóżeczko chciałam od początku wstawić do pokoiku dziecięcego....myślicie,że to nie zda egzaminu? sypialnie mamy zaraz obok....

my podobnie, łóżeczko stoi w pokoiku dziecięcym i najpierw spróbuję żeby tak było, jak się okaże że tak jest niewygodnie to przeniesienie łóżeczka do naszej sypialni potrwa jakieś 15 sekund :cool2: więc jakoś się nie spinam, ustawię sobie wygodny fotel obok łóżeczka aby móc karmić i usypiać Huberta w nocy, wolałabym aby od początku spał u siebie, a czy tak się uda to zobaczymy :)
 
no ja właśnie mam ten sam problem , z tym , że my nie mamy sypialni obok , może taka niania?????
 
Jasminum cudownie!!!!!~ Ja przez pierwsze minimum 3 miesiące chcę mieć Bartusia obok siebie w nocy:) Nie wyobrazam sobie jakby miał sam leżeć w wielkim przecież dla niego pokoju całkiem samiuśki kiedy cały czas miał zawsze mało miejsca i było mu cieplutko a tu nagle taka przestrzeń :)~ A teraz pochwale się moimi literkami :D
 

Załączniki

  • P1070369.jpg
    P1070369.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 67
Jasminum cudownie!!!!!~ Ja przez pierwsze minimum 3 miesiące chcę mieć Bartusia obok siebie w nocy:) Nie wyobrazam sobie jakby miał sam leżeć w wielkim przecież dla niego pokoju całkiem samiuśki kiedy cały czas miał zawsze mało miejsca i było mu cieplutko a tu nagle taka przestrzeń :)~ A teraz pochwale się moimi literkami :D
Super Ci wyszły literki!
 
Wczoraj dostaliśmy baldachim :happy: i dziś poskładaliśmy to wszystko na próbę, żeby zobaczyć, jak wygląda. Baldachim jeszcze nie wyprasowany i dojdzie prześcieradełko z falbankami, przewijak, i miejsce oczywiście inne niż na samym środku, ale nie mogłam się powstrzymać :sorry: Żadnych ochraniaczy nie będzie, dostaliśmy co prawda od teściów, razem z łóżeczkiem, ale... nie pasuje on do łóżeczka, więc się nie nada...
Może jutro będzie kącik gotowy, choć mieliśmy z tym poczekać do mojego pobytu w szpitalu, ja jednak wolę zobaczyć wszystko jeszcze przed ;-)
A dzisiaj cały dzień układam ubranka Hani po raz nie wiem już który, układam, przekładam, upycham, bo nie mamy jeszcze żadnej Haniowej komody...
Zobacz załącznik 490305

super łóżeczko
my też mamy baldachim, ale postanowiłam go nie używać


Jasminum cudownie!!!!!~ Ja przez pierwsze minimum 3 miesiące chcę mieć Bartusia obok siebie w nocy:) Nie wyobrazam sobie jakby miał sam leżeć w wielkim przecież dla niego pokoju całkiem samiuśki kiedy cały czas miał zawsze mało miejsca i było mu cieplutko a tu nagle taka przestrzeń :)~ A teraz pochwale się moimi literkami :D

piękne literki - też chcę takie :D
 
reklama
byłam dzis w Castoramie i Lerloy i kupiłam trochę tych naklejek, zobaczymy jak to bedzie wyglądać...póki co nakleiłam tylko tabliczkę na drzwiach z imieniem juniora ;-)
chciałam mu jeszcze lampeczkę do łóżeczka nabyć,ale w ogóle nie mają nic fajnego, trzeba bedzie sie do Ikei wybrac jak TZ wróci...
no i dywanik z kłapouchem pod łózeczko
 
Do góry