reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

stokrotka z pewnością wszystko tam można znaleźć... he he a tak serio to czas chyba to ogarnąć
U nas niestety mała będzie miała tylko kącik, sypialnie już odświeżyliśmy, łóżeczko stoi kompletne, została mi dekoracja ściany za łóżeczkiem a tu pomysłów mam wieleeeee
 
reklama
Stokrotka! Rewelacja! Taki coś w stylu Picassa:-D Ale nie jest źle, wózek na tle ślicznego salonu wygląda bosko;-)
Ja poczekam jeszcze ze dwa tygodnie i też zmontuje koszyk, teraz nie chcę żeby mi się zakurzył, a on taki delikatny, że nie chcę na niego wieszać ciężkiego prześcieradła frotte z gumką, a innego nie mam:-D
 
stokrotka orginalnie:-D rozumiem ze ten kawałek wolny na srodku to na łóżeczko:-D nic sie martw, przypuszczalnie maluszek i tak wiekszosc czasu bedzie na poczatku tam gdzie ty spisz :)
 
dzięki za słowa otuchy:-D
prawdę mówiąc wszystkie pudła i walizki trzeba wynieść do piwnicy, ale czekam na TZ bo sama nie dam rady latać z 3 piętra :no:
poza tym łózeczko i komoda czekaja na mnie u mojej mamy w Radomiu i nie ma komu tego przywieźć :wściekła/y:
2 pudła z książkami i kosmetykami czekają na rozładunek, tylko póki co szafek brak :no:
ja właśnie łóżeczko chciałam od początku wstawić do pokoiku dziecięcego....myślicie,że to nie zda egzaminu? sypialnie mamy zaraz obok....
no i potrzebuje jakiejs szafy na sprzęt do sprzątania bo nigdzie mi się nie mieści niestety :wściekła/y:
w ogóle to zachodze w głowę jak ja się pomieściłam w kawalerce skoro teraz 3 pokoje to dla mnie za mało :-D
z pokoikiem ruszymy dopiero za 3 tyg i nic na to nie poradzę :no::-(
 
Popieram mieściłam się w kawalerce spokojnie- a tu nagle mam 3 pokoje i miejsca brak :D Nie mam pojęcia co bym zrobiła gdyby dzidziuś pojawił się w poprzednim mieszkanku- jak bym się z tymi wszystkimi rzeczami dla niego pomieściła???:D
 
Kasiaczek mnie natchnęła twórczo z tymi literkami i stwierdziłam, że też zrobię sama i ciekawe co wyjdzie:D Jak zrobię to wrzucę fotkę:D Trzymajcie kciuki!!!
 
reklama
Wczoraj dostaliśmy baldachim :happy: i dziś poskładaliśmy to wszystko na próbę, żeby zobaczyć, jak wygląda. Baldachim jeszcze nie wyprasowany i dojdzie prześcieradełko z falbankami, przewijak, i miejsce oczywiście inne niż na samym środku, ale nie mogłam się powstrzymać :sorry: Żadnych ochraniaczy nie będzie, dostaliśmy co prawda od teściów, razem z łóżeczkiem, ale... nie pasuje on do łóżeczka, więc się nie nada...
Może jutro będzie kącik gotowy, choć mieliśmy z tym poczekać do mojego pobytu w szpitalu, ja jednak wolę zobaczyć wszystko jeszcze przed ;-)
A dzisiaj cały dzień układam ubranka Hani po raz nie wiem już który, układam, przekładam, upycham, bo nie mamy jeszcze żadnej Haniowej komody...
Zdjęcie0935.jpg
 
Do góry