reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

Ja bardzo sobie chwaliłam usuwanie woskiem ale w gabinecie kosmetycznym. A woskowałam wszystko , nogi, bikini, pachy i wąsik. Teraz mnie to boli....finansowo niestety i lece na emulsji do depilacji a jak akurat nie mam to i żyletka idzie w ruch.

Na woskowanie chodziłam średnio co 5 tygodni, bo włoski musiały odrosnąć troszke żeby je wosk złapał, a całkowity spokój miałam ok 2 tygodni, potem zapuszczanie.

Depilator u mnie odpada. Do bólu przywykłam dość szybko ale włosy strasznie mi wrastały po nim i cały czas coś miałam na tych nogach nie tak. Bikini się nie odważyłam depilatorem nawet próbować ;D

Kremy do depilacji faktycznie śmierdolą niemiłosiernie i jakoś żaden mi nie uwuwał wszystkich włosków. Za to jak dorwałam emulsje Nair to jakoś idzie. Też depiluje nią wszystko. Ładnie włoski schodzą i nie wychodzi to drogo. Dwie saszetki wystarczają mi na nogi i bikini a to koszt ok 8 zł. A jedną saszetke mam do pach i bikini na jakiś czas. Niby pisze że otwartej nie przechowywać, ale ja to robie ;) i nic mi się nie dzieje a emulsja dziala.
Sciągam ją namoczoną gabką, nie tak jak piszą pod prysznicem bo wtedy mi włosy zostawały, a gąbką niekiedy trzeba potrzeć i włosy schodzą wszystkie, potem spłukuje i jest ok.
Spokój na po tym na kilka dni tylko ale i tak lepiej niż po żyletce- na wieczór ogole a rano już kłuje- zresztą ja mam bardzo mocny, gęsty, czarny zarost wszędzie ;D więc ta emulsja w moim przypadku i tak działa cuda ;)
 
reklama
Matahari a gdzie tą emulsje Nair można dostać , moze też spróbuje!!

I jeszcze raz veet spróbuje bo dziś doszłam do wniosku że na maszynce przez cały czas to ja się takiego zarostu dorobie że rajstop potem nie założe.Coś takiego słyszałam zeby raz na jakiś czas woskiem depilatorem nóżki przegolić bo inaczej taki maszynką zarost golony szybko rośnie w siłe :p :p

W ramach dzisiejszej wyprawy po butki dla Bartusia zakupiłam sobie: Garniera jakiś roll on na celulit ponoc doskonały i do tego krem też z żółtej serii garniera ujędrniający
tak więc mam teraz nadzieje być jędrna wreszcie :p ;D ;D ;D ;D ;D

a do tego wreszcie znalazłam też garniera kremo piling do mycia buzi i taimi drobinkami -mówie wam jak dla mnie rewelacja,tylko kremu nie było z tej serii !!

Używacie moze kremów vichy??a szczególnie tych na zaskórniki i zwężających pory?????Bardzo jestem ciekawa czy działają (bo to moja odwieczna bolączka te pory rozszerzone)a troszke kosztują i nie chce kasy marnować!
 
Matahari bikini i pachy woskiem bardzo bolą?

Agua 82 ja miałam popękane naczyńka i z 5 lat temu zamknęłam je w gabinecie dermatologicznym. Rewelacja!! Dziś już nie mam tak dużego problemu, nie używam specjalnych kremów - tylko w lecie z wysokimi filtrami,a w zimie podkład i puder- jest ok.
Dobry jest też prąd galwaniczny obkurczający naczyńka, najlepiej chodzić wiosną lub jesienią.
 
To ja Z INNEJ BECZKI - o cyckonoszach zapodam. Nie byłam co prawda na Grochowskiej, ale wczroaj trafiłam do bieliźnianego sklepu (bo po kaRMIENIU wszystkie stare cyckonosze jakieś takie za małe są :p, więc trzeba było uzupełnić zapasy) no i miejscowa pani też mi umiała poradzić.
No więc zamiast, jak zawsze kupowałam, 85 B, dała mi 70 D a nawet E- i nie było źle, choć - uwierzcie - wcale nie mam biustu jak Dolly Parton ::) Jak wyjaśniła, chodzi tylko o to, żeby ten podcyckowy pałąk od miseczki nie kończył się w trzy czwarte piersi i w nią nie wbijał, ale dokładnie obejmował cycucha od spodu, sięgał wręcz w kierunku pachy. Może to dla Was oczywiste, ale ja wcześniej upychałam piersi w zbyt ścisłe miseczki, za bardzo przpominające literę "U", a powinny raczej literę "C" -w dużym urposzczeniu. Wtedy dużo mniejszy obwód pod biustem wystarczy i piersi nie "opadają",tylko są na swoim miejscu. Przynajmniej tam, gdzie być powinny ;)
 
Ahula ja uzywałąm z vichy normaderm zielony i moge ci go z czystym sumieniem polecic zreszta wszystkie kosmetyki z vichy sa niezłe :)
A tez byłam na serii zwezan naczynek u kosmetyczki uwielbiałam tak lezec i niech ktos koło mnie robi ;)
a teraz to mi szkoda troche kasy i czasu brak :p
 
Aniuz dobry temat!! Ja ostatnio szukam takiego cyckonosza, żeby cycuchy były jakoś bliżej siebie. Chodzi mi o uzyskanie efektu tej seksi kreseczki pomiędzy i kurde nie mogę trafić. Wspominam czasy kiedy taka reseczka sama mi się robiła...uuuuu... ale to było dość dawno, dawno, dawno jeszcze przed ciążą...
 
Ta emulsja u nas jest dostępna w każdym kosmetycznym i w aptekach niektórych.

Wosk i pachy to rewelacja, naprawde najmniej bolą z tego wszystkiego. Dobra kosmetyczka pache załatwia jednym pociągnięciem więc naprawde nie ma co mówic o bolu. A bikini, pierwsze dwa razy bolałoi to ojojoj...ale ja mam naprawde solidny zarost. A później już było ok.
Duzo zależy własnie od tego jaki kto ma zarost. Ja za chiny nie zrobiłabym bikini depilatorem , próbowałam i nie dałam rady a wosk przetrzymałam ;D
I naprawde trzeci raz to już bułka z masłem bo włoski bardzo się osłabiają po wosku i są cieńsze. Ja się śmiałam że jak chodziłam na wosk to miałam relaks w salonie. Kosmetyczka mi rwała a sobie sopkojnie rozmawiałyśmy :)
 
Apropos depilacji....
ja i bikini i pod pachami miejsca te traktuję depilatorem
bolało na początku parę pierwszych razy
ale teraz nie jest to już takie uciążliwe ;)
 
no to chylę czoła przed Wami, ja blondynka, a z ta depilacją kruchutko.

Margot czytanie ze zrozumieniem mam opanowane ;) była szpatułka i rózne cuda i nic, choć ostatnio przy przepakowywaniu znalazłam jeszcze jedną tubę kremu więc znów spróbuję, kaski i tak nie tracę.

Agula zwróciłaś uwagę na bardzo ważną rzecz z tych stanikach, dlatego,że te za małe fiszbiny mają ogromny wpływ na nasze zdrowie, taki ucisk piersi złym biustonoszem może powodować różnego rodzaju guzki.Wiecie ile ja się już nasłuchałam od mojego onkologa,za każdym razem na wizycie kontrolnej ogląda sobie mój stanik i często opierdziela.
Na szczęście mój tłuszczak po ciąży nie zdecydowała się urosnąć,chociaż może to nastąpić w każdej chwili i wtedy ciachanko.
 
reklama
ooo! to trza koniecznie zmienić staniki!

a ja wczoraj pobyczyłam się w solarium całe 5 minut! he he he! moja opalenizna jest imponująca! mąż w ciemnościach mnie nie zauważył! he he he! w środę też pykną sobie seansik! tym razem 7 minutek! a w piątek umówiona jestem z kosmetyczką na resulację brwii i depilację wąsika! jeeeeeeee! i wreszcie będę wyglądać jak człowiek! ::) ::) ::) tylko kurcze brzucha nikt nie chce mi poprawić... i cycków podnieść...
 
Do góry