reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

słuchajcie a może by tak kto się urodził trafiało na szpitalny a nie gratulacyjny tylko? bo łatwo tam przeoczyć, a to w końcu jakaś wieść ze szpitala... :) a ogólnie u nas na szpitalnym mało co się dzieje.
Jak podczytywałam sierpniówki to one tam wklejały i było jakoś to widoczne :) co sądzicie?

zgadzam się:))gubię sie w tym kto kiedy urodził...a wiem szczerze po wątku gratulacyjnym po gratulacjach wypisywanych do tych osób które urodziły niestety...
 
reklama
NO ja dolaczam do opinii dziewczyn. zawsze jak wchodze na forum to pierwsze na co patrze to wiesci ze szpitala, a dopiero jak tam nic, to zaczynam przegladac gratulacje i ogolny, zeby sie czegos doszukac. Na ogolnym mozemy wszystko komentowac ale niech na szpitalnym bedzie ta najwazniejsza dla wszystkich informacja. Nikt tam nie komentuje wiec bedzie poprostu odrazu widoczna:-):-):-)
 
Nie wiem czy to dobre miejsce, ale nie chcę zaśmiecać innych wątków. Mam pytanie bo już sama nie pamiętam tak dawno to było:). Koleżanka chce dołączyć do forum ale po rejestracji nadal nie moze dodawać postów na watkach. Co musi zrobić??
 
Nie wiem czy to dobre miejsce, ale nie chcę zaśmiecać innych wątków. Mam pytanie bo już sama nie pamiętam tak dawno to było:). Koleżanka chce dołączyć do forum ale po rejestracji nadal nie moze dodawać postów na watkach. Co musi zrobić??
A jaki nick tej kolezanki? moge sie dowiedziec co konkretnie u niej nie dziala...
 
Lotka Ona chce dołączy do mamuś Maj 2013 i na razie tylko zarejestrowała się na forum ale wchodząc na watki majowe nie może pisać postów. Zapytam o nicka i dam znać. Dzięki:)
 
reklama
nim poodpisuje, moj maly zjadl 180? ile jedza wasze maluchy bo od wczoraj jak mu daje 130tak jak dotychczas to placze

słuchajcie ap ropo Świąt chciałabym Wam coś zaproponować, kiedyś sama korzystałam z pomocy tej strony, przed chwila wybrałam sobie dziewczynkę, której pomogę, 6 grudnia mam urodziny to z pieniążków, które dostane na urodziny coś jej kupie, bo moje dzieci aktualnie maja wszystko czego im potrzeba, oto strona, może komuś z Was się przyda
Listy do Świętego Mikołaja
 
Do góry