reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

reklama
martusia
nie obraź się ale mi ten zaproponowany przez Ciebie temat kojarzy się z wyścigiem szczurów.
Poza tym taki temat na niektórych może podziałać dołująco - jak się zacznie swoje dziecko porównywać do innych.
I tak jest sporo postów mamuś zastanawiających się, czy to normalne, że ich dziecko nie dźwiga główki/nie przekręca się/nie szama stópki/nie zasypia samo etc etc.
Mi taki temat wydaje się zbędny i szkodliwy, ale to tylko moje zdanie.
 
Mam pytanie :p

Może będziemy komentowac fotki pod fotkami?

Ogladam fotki a potem juz nie wiem co chciałam komu odpisac :(
 
zgadzam się z axa
jak zaczniemy komentować, to więcej będzie komentów niż zdjęć
komentowanie pod zdjęciem jest wygodne,
ale później niewygodne stanie się oglądanie zdjęć,
bo trzeba będzie przekopać się przez masę komentarzy
 
reklama
Odnosząc się do rozmów na "wrzesień" Może zagłosujemy na nowego moderatora :confused:
Proponuję aby była to osoba która w miarę możliwości jest często na forum i chciałaby pełnić taką funkcje :cool:
Moja propozycja jest taka aby każda z osób udzielających się na forum napisała PW do Lotki a ta ogłosi które z dziewczyn miały najwięcej głosów i czy zgadzają się pełnić taką funkcję.
Wiadomo ze zdarzają sie różne historie dlatego tez można pomyśleć o 2 osobach a nie jednej....
 
Do góry