reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

Asia a jaki TY masz dokladnie?nie zwrocilam uwagi ze ten ze zdjecia sie nie rozklada a rozkladanie to jeden z glownych powodow zakupu naroznika..poza tym ten ze zdjecia to tylko wzor mial byc...bo i tam na zamowienie musimy zrobic bo ten za dlugi jest.
 
reklama
Jedyne zdjęcie jakie znalazłam, jeszcze podczas remontów:)))
 

Załączniki

  • DSC_0221.jpg
    DSC_0221.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 77
Gosiu mam coś koło 25 m i to jest salon z aneksem. Kolor docelowy :))) I moje karnisze wciąz czekające na firanki :)))
 

Załączniki

  • DSC_0722.jpg
    DSC_0722.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 73
A dziękować... Jednak wciąż brakuje jeszcze kilku pierdół m.in. wielkie donice do kwiatów, zegar na ściane z ozdobnymi szkiełkami, obraz już dawno upatrzony na allegro i nieszczęsne firanki makarony :)))
 
A dziękować... Jednak wciąż brakuje jeszcze kilku pierdół m.in. wielkie donice do kwiatów, zegar na ściane z ozdobnymi szkiełkami, obraz już dawno upatrzony na allegro i nieszczęsne firanki makarony :)))

eeee to juz detale wam zostaly:p u mnie troche wiecej do zroobienia jest:p

a co jest z tymi nieszczesnymi firankami makaronkami?kolor nie mozesz wybrac??
 
Albo mi się podobają a koloru nie ma albo jest kolor a rozmiaru nie ma albo cena ciut za duża :))) Gosiu co do wykańczania to ja mam łazienke do połowy w kafelkach a w kibelku zero kafelek, tylko betony ;)))) Kuchni i salonu doczekałam się dopiero latem tego roku a mieszkam tu 3 lata więc Ty i tak jesteś dużo szybsza;)))
 
reklama
Do góry