reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla naszych Szcześć

Dziewczyny, a ja pomalutku koncze pokoik, zostaja jeszcze drobne rzeczy, ale efekt juz i tak widac. mam nadzieje tylko ze dzidzia nam nie splata figla i na pewno urodzi sie dziewczynka :-) Bo chlopcu by raczej ten pokoik nie pasowal :laugh2:

fajowy pokoik...
u mnie D wczoraj zlozyl szfe a dzis ma walczyc z reszta....:tak: no i zobaczymy...musze jeszcze kupic firanke, karnisz i inne pierdolki.....
 
reklama
no to was pociesze..moj pokoik dla dwojga ma 2 metry na 4...:-(no ale pocieszam sie ze lepszy taki niz zaden..a tak wogole wychodze z zalozenia ze dzieci i tak nie beda tam spedzac duzo czasu bo raczej wszyscy w salonie siedzimy:tak:jedynie wazne jest to by dziecko mialo swoj kacik wlasny...no i ciesze sie ze ja mam jakie takie warunki na to:tak:u mnie bedzie stalo lozko pietrowe i szafa...to jak narazie musi wystarczyc...a do jakiegos czasu lozeczko niemowlece bede miec u siebie w sypialni:tak:
hm..jak narazie zdjec nie wklejam bo niemam sie czym pochwalic..jestesmy na etapie regipsow i murowanie scian:wściekła/y:no ale za to juz ladna lampe kupilam w kolorze...hijihji..limonki..no i tapete dzis jade kupic..tez limonka plus biale...no i lozko matiego bede teraz malowac...mam nadzieje ze to co wymyslilam jako tako bedzie to do siebie pasowalo...niestety musze ten pokoik podzieli na dwoch i nie za bardzo mi przyklejac misie czy krasnalki jakies...bo moj 6 letni mati by sie obrazil:-Dze woli mek quinn..vczy jak to sie tam pisze albo spaidermenny..hehe...:rofl2:
 
Kinga śliczny pokoik.
Nasza niunia będzie do około 2lat w sypialni miec swój kącik, potem "na chwilkę" ze starszym bratem. Mamy poddasze przeznaczone na pokoje dziecinne, ale przecież 5 i 2 latek nie będą chciały same na piętrze byc, więc nie spieszy nam się z urządzaniem :rofl2:
 
Dziewczyny - macie śliczne pokoiki i kąciki dla maluszków :-) :-) Jestem pełna podziwu!! Dziubasek, piękny kolor ścian! No i zobaczyłam jak pościel ciuchcia prezentuje się już w łóżeczku ;-) Też taki komplecik zakupiłam :-)

U mnie wszystko jeszcze popakowane i składowane w dużym pokoju. Ciągle jeszcze nie wiemy gdzie będziemy mieszkać, więc wstrzymujemy się tak długo jak tylko będzie można. Zostało jeszcze 2 miesiące, ale ja mam jeszcze tyle do zrobienia, że szok!!! Tylko gdzieś chęci mi ostatnio uciekły :-( Musze wziąć się w garść i do roboty!
 
Dziewczyny mam pytanko nie na temat naszych pokoikow dla malenstw ale to jedyne miejsce gdzie moge zapytac... czy macie jakies polecone firmy mebli kuchennych? interesuje mnie nowoczesne fronty matowe w bieli lub popielu...
;-);-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko nie na temat naszych pokoikow dla malenstw ale to jedyne miejsce gdzie moge zapytac... czy macie jakies polecone firmy mebli kuchennych? interesuje mnie nowoczesne fronty matowe w bieli lub popielu...
;-);-)

najlepsza kuchnia bedzie jak wezmiesz jakiegos pana co robi na zamowienia i powymyslasz mu ze slabo bedzie i bedziesz miala niepowtarzalna sliczna wedlug swojego projektu kuchnie :)
 
Do góry