reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Już z nami - Kwietniowe Maleństwa !!!

reklama
Tu też się dopiszę.
Termin był na 19.04.2007 urodziłam 20.04.2007 zdrową córeczkę Salomeę Jagodę waga 3050g długość 55 cm. Poród siłami natury trwał 1,5 godziny. To moje pierwsze dziecko. Mąż był ze mną. Ledwo zdążył dojechać. Wszystko było bardzo szybko.
Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamuśki


 
heja wczoraj podlaczyli mi internet wiec nareszcie jestem:-):-):-)pozdrawiam i mocno sciskam mamusie i ich dzieciaczki:tak:
 
Witam Kwietniowki :tak::-)

gratuluje!!! i zycze zdrowka Malenstwom ;-):tak::-D

Chcialam Wam przekazac wiesci o Busi_m ;-)
urodzila 24.04 o g. 6.00 w szpitalu Orlowskiego, synka Piotrusia 3600 g, 60 cm
full natural, bez znieczulenia i nacinania, nie bylo lekko, ale najwazniejsze, ze wszystko w porzadku :-)

pozdrawiam,
Wrzesniowka 2005
 
czesc wszystkim mamom!!!! I ja chcialabym pochwalic sie moim malenstwem urodzonym w kwietniu.
Moja kochana Kasia urodzila sie 16 kwietnia, w szpitalu w Olsztynie. Miala 52 cm wzrostu i wazyla 3330 g.
Pozdrawiam wszystkie mamy!!:-)
 
reklama
Do góry