reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Już z nami - Kwietniowe Maleństwa !!!

reklama
Kochane serdecznie Wam dziękuję za gratulacje i wszystkie smski, dziękuję że byłyście ze mną myślami....:-)


Gratulacje dla nowych mamuś :-)
 
Dziewczyny wszystkim Wam serdecznie dziekuje za gratulacje! Jestescie kochane:tak: !

Skladam tez spoznione ale szczere gratulacje kolejnym kwietniowym mamusiom: Niczko, Anetko, Mloda_mamusiu, Mimimu Gratuluje Wam pociech! Niech rosna zdrowo!
 
M-ktosi, Kasi, Niczce, Młodej M, Anetce, Lenorkowi, i Joasi P. najserdeczniejsze gratulacje, dużo radości i żadnych kłopotów w waszej nowej wspólnej przygodzie z nowymi członkami waszych rodzin.
 
Pysia25 18 kwietnia urodziła córeczkę NATALKĘ MARIĘ. Waga 3500g, wzrost 57cm. Godzina przyjścia na świat 13.15. Bardzo się cieszymy, że nasza Księżniczka jest już z nami. :):):)
 
Dziękuję wszystkim mamom za życzenia i gratulację. Ja również składam Wam gratulacje z powodu narodzin Waszych maleństw. Mam nadzieję, że macierzyństwo będzie dla Was najpiękniejszym doświadczeniem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkei kwietniowe mamy.:-)
 
reklama
dziewczyny ja pozdrawiam i mocno sciskam Was wszystkie!!
przeprowadzilam sie i naraze nie mam podlaczonego internetu wiec dawno mnie tu nie bylo i nie wiem kiedy sie pojawie ale jestem myslami z Wami:-):tak:pedz e do mojej dzidzi papa i wszystkiego co najlepsze!!!:-);-)
 
Do góry