reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie lakiery hybrydowe polecają mamy?

mam dwa kolorki z makear, potwierdzam, ze się dobrze trzymaja, ja ogolnie raczej maluje na jeden kolor, tak mi pasuje do pracy, a ze przy kompie to wolę hybrydę, bo nie musze codziennie ich malowac, czy poprawiac
 
reklama
MakeAR już dawno ma takie lakiery ale powiem szczerze, że jeszcze nie używałam. Jakoś wolę normalne kolory
 
ja z kolei nie wyobrażam sobie malować paznokci zwykłymi lakierami. Trzeba czekać aż wyschnąć i uważać by nie dotknąć i nie odpić nic na paznokciach....
 
No ja zawsze miałam z tym problem. Zapominałam, że paznokieć jest jeszcze mokry i cały musiał iść do poprawki :/ przy hybrydach tylko przemyjesz na koniec cleanerem i ruszaj w świat :)
 
od momentu kiedy urodziła się córka hybrydy są jedynym sensownym rozwiązaniem by wyglądać dobrze , także rozumiem Cię jak najbardziej:)
 
też jestem zadowolona z moich paznokci - też mam hybrydy z makear od jakichś 3 miesięcy i chyba najwygodniejszy sposób na paznokcie
 
ja przede wszystkim cenię wygodę i komfort przez 3 tyg. Mogę robić dosłownie w hybrydzie wszytko w domu, coś pięknego ;)
 
reklama
Do góry