reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

reklama
Nas życie nauczyło: nie planuj. Od momentu poznania płci myśleliśmy o imieniu. I jakoś nie mogliśmy dojść do konsensusu. W końcu zdecydowaliśmy się na Aleksander - cudne imię -Alek, Olek, Oluś :) Po urodzeniu naszego Bubinka okazało się, że.. .to imię w ogóle do niego nie pasuje! Przez tydzień po porodzie leżeliśmy w szpitalu i imię Aleksander ledwo przechodziło przez usta... Nie pasowało zupełnie do nasego szkraba. Koniec końców zdecydowaliśmy się nadać mu inne imię (choć wszyscy byli już poinformowanie, że to Olek). Od 7 miesięcy jest więc z nami na świecie Grześ :) I to imię BARDZO do niego pasuje.
Z innych opcji rozważaliśmy też Stanisław bądź Krzysztof.
 
U nas będzie również chłopiec :D Imię wybrane od dawna- Antoni. Rozważalismy tez inne propozycje- Aleksander, Bartosz, Miłosz... Ale jakoś Antoś nam pasuje, poza tym mój dziadek miał tak na imie :)
Córka miała być Maja, ale okazało się że w brzuszku noszę króla najpiękniejszego♥

PS. Drogie przyszłe mamuski, jesli moge Was prosić - odwiedźcie chociaż mojego nowego bloga :)
---> Check it out! ♥
 
My będziemy mieli dziewczynkę i nadal nie zdecydowaliśmy się na żadne imię.
Myślimy że może Jagoda albo Milena ale nadal nic nie jest pewne. Wiemy tylko że na drugie napewno będzie Irena -po babci która mnie wychowała.
 
U mnie był dosyć duży dylemat i w sumie opór z mojej strony,ale stanęło na tym,że nasz synek będzie miał na imię Piotruś,na drugie Aleksander. Sprzeciwiałam się bo tatuś ma również na imię Piotr,ale przekonał mnie,że to dla niego bardzo ważne,żeby tak syn miał na imię:)
 
reklama
My będziemy mieli dziewczynkę i nadal nie zdecydowaliśmy się na żadne imię.
Myślimy że może Jagoda albo Milena ale nadal nic nie jest pewne. Wiemy tylko że na drugie napewno będzie Irena -po babci która mnie wychowała.
Jagoda to bardzo ładne imię :) tylko uważaj bo to rozrabiary i bardzo Uczuciowe dzieci - chyba, że tylko mi się trafił taki egzemplarz bo nie znam więcej Jagódek.

Minus tego imienia jest taki, że dla większości spotykanych mi ludzi jest to zrobienie od Jadwiga i troszkę jest zamieszania z tłumaczeniem, że to zupełnie nie tak.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry