reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

reklama
Zuzia jest super, Nina też ;) Ja Zuzię odrzuciłam, bo kolega z pracy ma córkę o tym imieniu choć w sumie to nie wiem czy powinnam brać go pod uwagę bo bardzo się nie przyjaźnimy. Z drugiej strony tu na forum jest tak popularne, więc pewnie w klasie bedą ze trzy...
 
A ja jakoś tak niewiele o takich małych zuziach słyszę, raczej chyba już przeszło, ale może w mojej okolicy nie ma

Reniam a mi się dużo bardziej podoba Nina czy Helena :)
 
Ja tez niewiele Zuzanek spotkałam, a jak już to wszystkie mają powyżej 5lat i znam takie trzy. Ale żadnej małej Zuzi. Wiec to chyba tak jak pisalyscie zależy od regionu :)

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
U nas jest dosyć dużo Zuzi, malutkich i takich troszkę większych, ale od lat najwięcej jest Julek i cały
czas dają kolejne Julki
 
ostatnio słyszałam takie imiona jak Władek, Kazimierz, Witold, Seweryn, na chłopca tez ciągle chyba od 20 lat dają Kuba,
Maja tez jest u nas dużo,Olivia, Lena tez jest bardzo popularne,
 
Reniam mi się Helenka bardzo podoba:) Nina też ładne. W mojej okolicy ciągle słyszę Nikole,Zuzie,a wśród chłopców Aleks.
 
Julisia hah wlasnie tym sie kierowalam wymyslajac imie dla Corki :) mi Zuzia tez sie kojarzy z mala zadziora ;)
o Ninie tez myslalam

Ja Zuz malych tez jakos nue kojarze... tylko ze u mnie w rodzinie i u G to prawie sami chlopcy.
 
reklama
Ja tez zauważyłam że Zuzia robi się popularne, ale pomimo wszystko to był mój faworyt. Tak samo juz słyszałam tez Bartusia u 2 innych osób bedzie i nerwy zaczynam mieć noo
 
Do góry