reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

haha Colly niezła ta Twoja mama, pewnie ma nadzieje, ze jeszcze zmienicie zdanie

Suszi u nas to samo, dalej imie nie wybrane, a kazdy dopytuje :/

Ostatnimi dniami jest dylemat pomiedzy Kajetanem a Borysem, ale nawet te dwa nie sa pewnie... ja jeszcze jakos bym sie zdecydowala, ale moj męzus ma odwieczny problem i mnie wkurza juz powoli, ze nie moze sie zdecydowac na nic
 
reklama
Akatsuki ja raczej tez, tylko moj ma jakies wąty, zresztą sama mam rosyjskie imię. A mój chrzesniak do mnie mowi
- czemy wybraliscie takie brzydkie imie?
ja:
-ale jakie?
-no takie, nie wiem, coś tam z majtkami

haha a ja sobie mysle, ze moze jednak lepiej Kajtek nie nazywac, bo zaraz jakies glupie skojarzenia, ale dał nam dwie propozycje Miłosz i Patryk hehe :D
 
U nas jeszcze nie wybrane :( jaka ja niezdecydowana....miała być Flora albo Melannia, Liwia a teraz Nell chodzi za mną...jedną już mamy :) Akat- zazdroszczę!!! Lari i Nell pięknie! Ja chciałam Liwia Nell R....albo Nell Liwia R.... Wymiękam już nie mogę się zdecydować i ogarnąć w tym temacie.....

Mam chrześniaka Borysa- super pogodny chłopak!

Kamila- ciężki wybór bo wszystkie propozycje w moim typie :) ale Tymek chyba najbardziej.

Colly- nie przejmuj się chwila moment i się mama przekona i zapomni że coś jej niepasowało...u nas tak z Frankiem było że Franki to łobuzy i pijaki a teraz to Franunio i koniec ;) na drugie Fran ma Kajetan.

Dolga- i Kajetan i Borys super! Ale teraz to bym chyba Borysa wybrała ;)
 
Akatsuki ja raczej tez, tylko moj ma jakies wąty, zresztą sama mam rosyjskie imię. A mój chrzesniak do mnie mowi
- czemy wybraliscie takie brzydkie imie?
ja:
-ale jakie?
-no takie, nie wiem, coś tam z majtkami

haha a ja sobie mysle, ze moze jednak lepiej Kajtek nie nazywac, bo zaraz jakies glupie skojarzenia, ale dał nam dwie propozycje Miłosz i Patryk hehe :D

Eee tam, każdy ma jakieś skojarzenie z imieniem i wszystkim się nie dogodzi.

U mnie w rodzinie też są sprzeczne zdania na temat imienia Emilia, bo część wolała Polę, ale olewam. Najważniejsze, że nam się podoba, tzn. mi nie jakoś bardzo, ale kompromis jest, więc spoko.

Borys ładnie, ale mi się z psem kojarzy...

Dla chłopca podoba mi się też Maksymilian.
 
U nas na szczescie niezmiennie Zuzka :-) choc jak czytam ten watek. To duzo ladnych imion podajecie ;) - ale moja Natalia juz rozpowiedziala ze mama ma w brzuszku jej Zuzie wiec juz tak bedzie bo starsza siostra z.Zuzi dumna;-) a nikt z otoczenia zlego na to imie nie powiedzial .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry