reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

reklama
Kamilove ja też będę miała Julię Wiktorię.
A sama nosze popularne imię zawsze nas Agnieszek było dużo a mi to nie przeszkadzało :-)
Ps a córcia będzie miała radochę
 
Moja Zuzia bedzie Zuzia i juz. Bo inne teraz juz w ogole mi w ucho nie wpadaja ;) ja malo u nas Zuzek widuje ' w wozkach '. Jedna znajoma Zuzie tylko ma . ale daleko mieszkaja ;-) Julek jest wiecej niemal w ostatnim czasie same Julki , Liliany i Zosie . Natalek tez niby duzo bylo , a na osiedlu sa lacznie 3 male Natalki
I to 2 w wieku 6-9lat i tylko moja 3 latka .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
A dla chlopca . podoba mi sie Szymuś ( ale moj jest Szymon :) ) Nikos ( ale Nikodem juz nie ) a tak to moj chcial Alana isie zgodzilam ( bo czulam ze nosze corke ) hehehe

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Co kto lubi ;) ale on tak na poważnie czy na złość Ci robi?
Jednak czasami dobrze jest nie mieć ślubu. Przynajmniej chłop nie może sam dziecka zarejestrować.
 
reklama
Do góry