reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

Jak dla mnie też zdecydowanie Mikołaj, sama się kiedyś zastanawiałam nad tym imieniem dla synka i pewnie jak kiedyś będziemy mieć drugiego synusia to będzie właśnie Mikołaj:-)
 
reklama
Ja też teraz jak będzie syn chciałabym Mikolaja....(nawet imieniny ma jakoś tak o cieplej porze roku,nie musi być skazany na Mikołaja w Mikołajki)ale ....mąż ma odmienne zdanie......no właściwie teraz to jeszcze nic nie wymyślił i nic nie przychodzi mu do głowy....więc nie wiadomo....zaczniemy myśleć moze jak juz bedzie wiadomo konkretnie kto tam siedzi:)
 
ariska michalina to ladne imie heh wiem co mowie moj skarb ma takie imie i straszna z niej lobuziara :) ale coreczka tatusia. co zas imion dla chlopcow podoba mi sie maksymilian.
 
ariska Mikołaj bardzo ładnie, u mnie bedzie.... albo Zosia po babci męża z którą był bardzo związany albo Zuzia , choć czytając wszystkie posty nasunełyście mi pomysł : Monika Mirosław i np. Michalina ;) 3 razy M . Tylko nie wiem co powie na to mąż obaczymy :)
 
reklama
Do góry