reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

reklama
Mi się bardzo podoba imię Alicja - takie imię wymyśliłam dla mojej siostry :) Mój tato powiedział byśmy nie wymyślali więcej imion na A - bo ma Agę, Alę i Anię - to mu się myli ;)
Chyba jednak będzie Marysia, a jak nie Marysia to Dobrawa :)
 
Cześć!!
A co myślicie o takich imionach:
- dla dziewczynki:Alicja, Blanka, Monika
- dla chłopca: Robert, Rafał, Ignacy, Paweł, Mateusz, Jonasz, Julian (Julek:))?

Najbardziej mi sie podoba Alicja dla dziewczynki i Julian dla chlopca :-)

Ja teraz zaczelam sie zastanawiac nad imieniem dla dziewczynki i nie mam pojecia jeszcze jakie wybrac... Podoba mi sie m.in Anastazja, /zdrobniale Nastka, Nastusia/ ale moj maz nie jest przekonany... oj bedzie problem...
Najpierw potwierdzimy coreczke, a potem bede sie martwila...:-D
 
modlicha jak dla mnie dla chłopca Julian najładniejsze, zresztą tak będzie się nazywał właśnie nasz synuś:)
a dla dziewczynki najbardziej podoba mi się Blanka:)
 
U nas Miała byc BLANKA a urodził sie Tomuś , a teraz myslielismy ze bedzie Agatka a na USG wyglada ze KUbuś:-)
 
u nas wyszedł na usg BARTUŚ. No chyba, że nastepne usg pokarze inaczej, ale mam nadzieje, że nic się nie zmieni bo już sie nastawiłam się na synusia:-)
 
reklama
Do góry