reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

reklama
Czesc :)
nasz synek ma na imię Jaś, czekajac na jego urodziny najłatwiej było nam z imieniem dla dziewczynki, zatem jesli teraz będzie dziewczynka to urodzi się Madzia, za to z imieniem dla chłopca mamy problem. Mojemu Jackowi podoba się Jakub, ale Kubusiów od 7 lat jest w Polsce statystycznie najwiecej :) wiec może Staś. Mój brat przecyniczny woła na mój kiełkujący brzuszek "cześć Heliodorku". Dobrze, że ja mam prawo głosu hihihi.
 
Cześc:)
no to ja tez pozwole sobie podac kilka propozycji imion:) mamy już synka Dominika a teraz czekamy na następnego dzieciaczka:) dla dziewczynki podoba mi sie strasznie Julia lub Majka ale ostatnio co druga dziewczynka ma tak na imie a nie chce żeby moja córcia była 10 z rzędu majka czy julka w klasie;) dlatego zastanawiam sie nad Izabela, Darią,Elizą dla małego mężczyzny bedzie mi już trudniej wybrac może Konrad albo no własnie wiecej propozycji nie przychodzi mi do głowy narazie bedzie tyle jak cos sie zmieni dam znac:) pozdrawiam serdecznie:)
 
A mi zostanie Wawrzuś i koniec! Choćby cała rodzina miała cierpieć. Oj, czuję że będzie chłopak. Dla dziewczynki nie mam wybranego imienia, ale ja w tej rodzinie to wybieram dla chłopaków!!!
 
Dziewczyny takie fajne imionka podajecie od samego poczatku, że naprawde nawet jak ktoś ma typy albo jeszcze nie ...to jest się NAPRAWDE nad czym zastanawiać;-):-)
 
Dziewczyny tu sie zrobi prawdziwa skarbnica imion:-)
ja jeszcze o tym nie myśle,jak dla mnie za wcześnie,imie dla córki wybraliśmy chyba w 7 miesiącu,zawsze małam problem z imieniem dla chłopca,jak narazie chodzi mi po głowie Patryk,ale to tylko chodzi po łowie,narazie nie mysle jesczze o tym,jeszcze sporo czasu:-)
 
A ja zawsze miałam wybrane imiona dużo wcześniej, Nicole była wybrana dwa lata przed spłodzeniem :)))
Teraz mamy poważny problem bo dzieci nam pomagają wybrać imię i jest ogromna debata. W grę wchodzą :
Ksenariusz (pragnienie męża od 8 lat, tylko że on chce przez X czyli Xenariusz)
Tycjan (fajne)
Mikołaj (wybór dziewczynek i mój)
ja chciałam Adam ale mąż nieeee bo on ma tak na imię

Dziewczynka wyłącznie Lena - tak nam się podoba Lenka że nie ma w tym aspekcie akurat dyskusji.
 
reklama
Do góry