reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek używany warto kupić?

Dobrze używany wózek nie wiele odbiega od nowego. Bardziej trzeba dbać o sterylność tego wózka bo nie wiemy od kogo go bierzemy. Inaczej jest jeżeli kupujemy wózek z drugiej ręki ale np. od rodziny czy od dobrej znajomej. ja rozglądam się za Quinny bo mają solidne wózki, a do tego cenowo nie jest najgorzej :)
 
reklama
Jak wózki używane to tylko najlepszych marek warto wybierać, szmelc nowy był nic nie wart, więc używany tym bardziej nie będzie, ja sama mam wózek elea maxi cosi z gondolą i wersją spacerową, kupowaliśmy nowy, ale mam zamiar go sprzedać jak dziecko wyrośnie, więc czekajcie na okazję :):):)
 
To jest prawda, ja kupilam wozek na allegro cosi i zalamalam sie jak go odpakowalam. Caly smierdzial papierosami i kotami (cos w stylu trzymanie w piwnicy)
 
mi najbardziej szukając wózka zależało na bezpieczeństwie i komforcie dlatego wybrałam wózek primo firmy riko, z 5punktowymi pasami bezpieczeństwa, z barierką bezpieczeństwa i centralnym hamulcem
 
Dobrze uzywany wozek nawet po 2 dzieci nie wyglada zle zwykle slady uzytkowania.. kolka starte troche i tyle ale warto pamietac ze lepiej kupic uzywany ze sprawdzonego zrodla lub gdy widac ze nie jest jakis felerny, dobrze tez kupic dobrej firmy uzywany bo one poprostu sa trwalsze po moim starszym synku Maxi cosi wygladal prawie jak nowy...
 
ja nie kupowalam uzywanego ale nowy wozek ale po 2jce dzieci moge smialo powiedziec ze jak uzywka to jane muum! wozek jest super wytrzymaly praktycznie nie widac (i nie slychac!!!) bo nim sladow uzytkownika mimo ze na prawde go nie oszczedzalismy. nadal jestesmy super zadowoleni :)
 
Jeżeli chodzi o używany wózek to bardzo dobry jest jane muum. Nasza córeczka jest drugim dzieckiem wychowującym się w tym wózku i działa tak jak na samym początku. Wiem jaki był on od razu po zakupie bo mamy ten wózeczek od siostry :)
 
jak używany to warto kupić dobry wózek,np elea jednak nie wiem czy ktoś będzie miał go do sprzedania bo to jest raczej nowy model;/
 
reklama
u mnie mąż nie chce elea sprzedawac, chyba liczy na drugiego dzieciaczka w przyszłości heheheeh

jak sie ma porzadny wozeczeka taki jak Elea to warto po uzytkowaniu na stryszek czy do piwniczki i niech polezy poczeka na druga szanse, ja zaluje ze swojego pierwszego wozeczka nie zostawilam, ale teraz mam przynajmniej Mure w ktorej jestem zakochana :)
 
Do góry