reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

reklama
ładne fury:) eve ten twój u nas w mieście dość popularny jest, to może i dobry, nie znam opinii na jego temat bo sie nie interesowałam:) ale można przypuszczać że fajnie się użytkuje skoro jest popularny;)
 
ale się gorąco zrobiło z zakupami wózków:tak::-D:rofl2: aż zazdroszczę:-p my się wstrzymujemy z zakupem - mamy gondolkę z firmy Jedo - nie pamiętam nazwy modelu bo była kupiona w wersji limitowanej ale wygląda jak model Bartatina tyle że bez okienka w budce. Na wiosnę pomyślimy o zakupie podwójnego wózka...
 
Jaka dyskusja rozgorzala :-) Najwazniejsze zeby kazda przeanalizowala swoje potrzeby - jak z autami- w Irlandii raczej nie inwestuje sie w kabriolety ani w miescie w duze terenowki. Chociaz zdarzaja sie i tacy i tez sa zadowoleni :-)


Dla mnie bylo bardzo wazne ze spacerowka jest duza i wygodna bo po niewypale z wielofunkcyjnym przesiedlismy sie do spacerowki ok 7 miesiaca. Pozatym robilismy dlugasne trasy- wielokrotnie zdarzalo sie ze ok 20 km. Nie wazna tez byla waga bo wrzucalam i wyciagalam go tylko z bagaznika a skladanie go to byly sekundy a nie jak w przypadku wielofuncyjnego walka wielominutowa :-) Jezeli dlugo korzystalabym z wielofunkcyjnego albo musiala wynosic na X-pietro albo uzywala tylko na wyprawy do sklepu za rogiem to napewno tez zdecydowalabym inaczej. Teraz po przeprowadzce (z malego miasteczka do podgorskiej wioski) tez rozgladam sie za inna gondola niz wczesniej.

anioleczek moj model byl z fajnego materialu, sliski ale niepotliwy dla dziecka zazwyczaj wystarczylo miejscowe czyszczenie gabka. W instrunkcji jest napisane zeby prac recznie, poszycia da sie sciagnac- wyzsza szkola jazdy ale wykonalne. W 30 st w pralce nic sie nie stalo.
 
annie dzięki za odp. Włąsnie obawiałam sie o czyszczenie go. skoro jednak mówisz, że nie ma z tym większego kłopotu no to bardzo mnie ta wiadomość cieszy:)
 
Ćwierć Nuta polecam ci go jest lekki i ogólnie bardzo fajny w prowadzeniu moja córa jest strasznie ruchliwym dzieckiem nie lubi takich wózków parasolka to jej ulubiony wózek a ten pokochała uwilbia się w nim bawić i do tego pod góre jak go prowadze na plac zabaw to zero wysiłku sama przyjemność wózek płynie po chodniku :)
Super te wózki teutonia mega coneco uwielbiam tą marke ale ciężkie są jak dla mnie i do składania to w sklepie jak patrzyliśmy masakra żebym złożyła może to to ,że ja przy technice się głubie heh osobiście mieliśmy przy Wiki jasny wózek i rozbierałam go do miski i ręcznie prałam jak w PL sprzedawaliśmy to kobitka myślała ,że on był tylko w piwnicy nie używany przez 9miesięcy ale jeździł często ufitulony :)
 
reklama
Do góry