reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

reklama
X-lander ostatnio właśnie można chyba w promocji dostać, też mi się podoba, już wcześniej na niego patrzałam.
A Jedo Fyn pierwszy raz widzę i też bardzo śliczny. :-)
 
X-lander ostatnio właśnie można chyba w promocji dostać, też mi się podoba, już wcześniej na niego patrzałam.
A Jedo Fyn pierwszy raz widzę i też bardzo śliczny. :-)
i w tej samej cenie Jedo co ten twoj typ z zallegro, ja bym obsatwial Jedo masa ludzi tym teraz jezdzi i chwali :) w sklepach tez polecaja :)
 
i w tej samej cenie Jedo co ten twoj typ z zallegro, ja bym obsatwial Jedo masa ludzi tym teraz jezdzi i chwali :) w sklepach tez polecaja :)

No masz racje Cortinko, skoro w tej samej cenie, to jest się nad czym zastawiać, tym bardziej, że wpadł mi w oko. Tylko u mnie w mieście nie ma smyka. Ale w Zielonej Górze chyba jest? Ja to tam rzadko bywam więc nie wiem:no:
 
Kasiadz. My mamy model sport z Phila. Tak to droga zabawa, wozek jest jednak rewelacyjny i na lata. Z podwojnym oblozeniem z latwoscia poprowadzisz go jedna reka i zmiesci sie do bagaznika nawet malego samochodu. Komukolwiek kto mnie zaczepil na ulicy z pytaniami o ten wozek mowilam, ze warto. Zdania nie zmienilam ;)
Jakiego wozka bedziemy teraz uzywac na poczatku jeszcze nie wiem, bo jako pojedyncza nieoslonieta godola nawet przy uzyciu "kokona"Phil moze sprawiac dziwne wrazenie... :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, moja kumpela ma Jedo i barzdooo wychwala:tak: Mi sie te wózki jednak nie podobają;-)Kwestia gustu. Zastanawiam się jednak też nad 3kołowcem, jakby się trafił jakiś stabilny i z dużym kołem to był była zainteresowana:)
 
Do góry