reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

Ja muszę porozmawiać z moim lekarzem..ale zapewne nie ma takiej mozliwości aby kto był przy cc...
Chciałabym mieć tylko znieczulenie zewnątrzoponowe a nie całkowite i iść lulu...chciałabym wiedzieć co się dzieje :laugh:
 
reklama
Osinka pisze:
Wodniczka, masz jakieś wskazania do cc, czy też po prostu sama chcesz mieć cc ?
Ja chyba będę miała wskazania, a sama też chcę ;)

Wskazań chyba nie mam...na początku ciąży miałam problemy z nadżerką...ale teraz jest lepiej
Ja sama chciałabym mieć cc...
 
Wodniczka, czy przed ciążą zaszczepiłaś się? Moja kumpelka bardzo mnie przestraszyła, powiedziała, że jestem lekkomyślna, że pierwsze co powinnam była zrobić przed ciążą to zaszczepić się, skoro wybieram się do szpitala... Tak mnie zdenerwowała, że nie spałam przez nią całą noc!
Przecież w szpitalach od razu nie łapie się zakażenia, prawda?
Kumpela powiedziała, że jeszcze TERAZ powinnam otym myśleć i sie zaszczepić, że wazniejsza jestem ja, niż dziecko!!! Tak się wściekłam na nią, że nie odbieram od niej telefonów. Zresztą mam zakaz - mój mąż też się zdenerwował.
 
najbardziej z całego cc bałam się znieczulenia w kregosłup, okropnie boje sie igieł... nie było tak źle, ale teraz tez tego najbardziej się boję ;)

wodniczka wiele przejmuje sie po mamach, czy wiesz jak rodziła twoja mama, no i co mówi lekarz na twój układ miednicowy? bo może tak naprawde to nie masz sie czego bać - dzidzia wyskoczy i tyle?
 
nie wolno szczepić się na wzw w czsie ciazy- trudno- nie zrobiłaś tego, ale i połowa cięzarnych nie zrobiła...

trezba mieć pecha by zostać zakażonym, mimo wszystko, nie mart sie więc.
 
Osinka pisze:
Wodniczka, czy przed ciążą zaszczepiłaś się? Moja kumpelka bardzo mnie przestraszyła, powiedziała, że jestem lekkomyślna, że pierwsze co powinnam była zrobić przed ciążą to zaszczepić się, skoro wybieram się do szpitala... Tak mnie zdenerwowała, że nie spałam przez nią całą noc!
Przecież w szpitalach od razu nie łapie się zakażenia, prawda?
Kumpela powiedziała, że jeszcze TERAZ powinnam  otym myśleć i sie zaszczepić, że wazniejsza jestem ja, niż dziecko!!! Tak się wściekłam na nią, że nie odbieram od niej telefonów. Zresztą mam zakaz - mój mąż też się zdenerwował.

Nie martw się...ja planowałam dzidzię ale o szczepieniu nie myślałam..to chyba nie oznacza ,że jestem lekkomyślna...
Głowa do góry - będzie dobrze...tak szybko się cholerstw nie łapie - będzie dobrze...
Z tego co ja wiem to w ciąży nie wolno sie wogóle szczepić...nie słuchaj tej koleżankki...

Wiadomo, ja też będę się bała znieczulenia ale czy rodziłabym normalnie czy przez cc to znieczulenie będzie na 100%
moja mama nie miała łatwych porodów...
 
No wlaśnie! Na początku przeraziłam się, ale teraz jestem spokojna!
Dziwi mnie jedno - tak głupich porad udziela mi była  położna i pielęgniarka! :(
 
reklama
z tego co czytałam to całkowicie usypiają w bardzo nagłych przypadkach gdy np. dzidzia się dusi albo jakoś tak bo takie znieczulenie działa szybciej o wiele szybciej a gdy się nie pali lub cc jest zaplanowane to zostawiają pacjentkę przy pełnej świadomości tylko znieczulają
 
Do góry