reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

w zasadzie poza inkubatorem to reszta jest taka sama-nawet tutaj jak wszystko będzie dobrze to lepiej bo mieszkam bardzo blisko szpitala i większe prawdopodobieństwo, że trafi się na jakąś znajomą wśród pielęgnierek lub położnych.
 
reklama
fajnie tym co mieszkacie w dużych miastach-macie wybór i razie czego nie musicie daleko jechać i specjalistów macie też na miejscu, fajnie Wam
 
to się tylko tak nazywa "na miejscu"
Ja przez większą część życia mieszkałam na osiedlu oddalonym koło 30 km od centrum, dla mnie to żadna odległość.
Nieraz wracaliśmy z baletów na piechotę :) Ale czasy!!! :)
 
wiesz te czasy chodzenia na piechotę z baletów to już chyba nie wrócą... nie te lata.... Jak mówi kolega-duch ochoczy a ciało mdłe :)
 
Ewan nie martw sie odlegloscia. W koncu z Augustowa do Bialegostoku to tylko godzina drogi, zdazysz dojechac. A w ktorej klinice bedziesz rodzic? Ja co prawda juz nie mieszkam w B, ale kolezanki bardzo chwalily te na Zamenhofa.
 
Ja będe rodzić drugi raz, mam nadzieje że będzie to poród naturalny tyle tylko że tym razem nie zamierzam zbyt długo przekonywać się do znieczulenia zewnątrzoponowego, decyduje się od razu, chyba że wszystko pójdzie szybciej, podobno przy drugim porodzie jest lepiej ale jakoś niedowierzam..
 
reklama
Do góry