reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

kurcze a to juz coraz bliżej
teściowa mi wczoraj powiedziała ze diewczynki z regóły chca przyjsc na śiwat szybciej
przed terminem ::)
 
reklama
kasiula a ja z kolei slyszalam ze dziewczynki lubia przesiedziec ;) ale tak na serio to mi sie wydaje ze to nieprawda ze nie zalezy to od plci
 
cześć, ja słyszałam że pierwsze dziecko rodzi się przeważnie przed terminem ale nie ma reguł ,naprawde. moją córcie urodziłam dwa dni przed terminem a z kolei koleżanka (też córke) no i też kuzynka dwa tygodnie po. Tak trzeba sobie liczyć dwa tygodnie przed i po terminie
Ja już powoli pakuje torbe do szpitala :) lubie mieć wszystko przygotowane
 
no z tym terminem to nigdy do końca nie wiadomo


a co do typu porodu to sama nie wierzyłam ale mój Grześ zapytał mnie dziś czy nie wolałabym rodzić w wodzie???
byłam w szoku do tej pory był jakiś taki bardziej obojętny albo bał sie o tym mówić a teraz mówi ze odległośc nie ma znaczenia ze mnie dowiezie ze cena też ważne zeby mi było lżej naprawde byłam pełna podziwu kiedy słyszałam jego słowa szok ;D
 
ja zamierzam rodzić naturalnie z zzo w toważystwie mojego chłopaka,choć jestem przeciwna tzn "porodom uznałam",że nie mam prawa odbierać mu widoku jak na świat przychodzi nasze jedyne dziecko...nie chcę,aby kiedykolwiek miał do mnie pretensję,że coś w życiu go przeze mnie ominęło...
 
a ja chciałam żeby Grzesiek był boję sie sama rodzić
w sumie wiem ze i tak cały obowiązek spada na mnie ale chciałabym żeby wiedział jak to jest
i żebym nie była tak całkiem sama i żeby zobaczył nasze maleństwo w tym samym momencie co ja po raz pierwszy
 
Ja jestem zdecydowana na cesarkę i to planowaną! Moja dr wyjaśniła mi wszystkie "za" i "przeciw" takiego wyboru, ale nie namawiała do zmiany decyzji, stwierdziła, że szanuje wybory swoich pacjentek. Bardzo mnie to cieszy, bo dostaję gęsiej skórki na samą myśl o naturalnym porodzie!
 
reklama
ivka76 pisze:
Ja jestem zdecydowana na cesarkę i to planowaną! Moja dr wyjaśniła mi wszystkie "za" i "przeciw" takiego wyboru, ale nie namawiała do zmiany decyzji, stwierdziła, że szanuje wybory swoich pacjentek. Bardzo mnie to cieszy, bo dostaję gęsiej skórki na samą myśl o naturalnym porodzie!

i ja muszę pogadać z moim lekarzem na temat CC - nie wyobrażam sobie innego porodu :( koszmarnie boję się naturalnego porodu :(
 
Do góry