reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

reklama
Kasiula matula mam nadzieje bo sie boje strasznie chyba obawiam sie tego ze pobije wszytskich a poza tym napewno bede sie drzec w nieboglosy:)
 
słuchaj MAGGUSIA ja tez jestem przerazona chociaz jeszcze mamy troche czasu
mysle ze kazda kobieta sie tego boi ale trzeba dac rade a potem będziemy tulić nasze kruszynki
 
ja tylko mam nadzieje ze mój grzesiu będzie ze mna a chociaz odrobine mi pomoze
ależ my kobiety mamy cięzkie misje do spełnienia ::)
 
Ja sie obawiam tez jednej rzeczy przy porodzie przy parciu..........ze sie pokupkam :-[ ale to jest normalka,czytalam i to mnie chyba bardziej przeraza niz sam bol
 
Wyczytalam ze tez zostaja jakies resztki i po lewatywie jeszcze gorzej-"rzadkie leci" ::) a tak bobek....................
No niby normalne ale jakos chyba meza nie biore przez to................zaczynam sie bac
 
reklama
Do góry